#Instajutro -Отказана мултимедијална изложба фотографија
Изложба обухвата десетине фотографија јутра и изласка сунца снимљених најчешће у Земуну, али и на другим местима које ће бити представљене у различитим форматима и формама.
Због трагичних околности у којима се грађани и грађанке неких делова Србије и Београда ових дана налазе руководство Установе културе Пароброд и аутор изложбе #Instajutro Милош Ђајић договорили су се да одложе одржавање изложбе фотографија #Instajutro. Сматрамо да је потпуно непримерено да у ванредним околностима када људи гину одржимо ову изложбу.
О новом датуму одржавања изложбе бићете благовремено информисани. Захваљујемо се на подршци.
МИлош Ђајић, аутор изложбе, већ скоро деценију свакодневно слика јутро желећи да улепша дан и себи и другим члановима и чланицама Интернет заједнице.
Инстаграм је друштвена мрежа која највише подсећа на фотоалбум са фрагментима живота људи широм света. Као и свака појединачна фотографија и развој Инстаграма помало делује бајковито кад се преприча. Негде на пролеће 2010.родила се идеја и за само 2 године је та идеја постала најбрже растућа друштвена мрежа за коју је Facebook одрешио кесу плативши је милијарду долара. Први милион корисника Инстаграм је накупио за око 6 месеци, а данас је та бројка преко 150 милиона корисника.
Милош Ђајић је магистар уметности и професор је на музичком департману Академије уметноси у Новом Саду. Активан је на Интернету од 1996 године, блогер и Интернет зависник. Учесник Теленоровог Интернет пројекта фото конкурса "Конкуриши фоткама Милоша Ђајића". Активиста, воли политику, челиста, левичар, заљубљеник у скијање, природу и фото (xperia).
Дизајн изложбе је урадила Александра Милаковић Радиновић, а начине продукције Угљеша Врцељ. Изложбу су поред УК Пароброд-а подржали још SONY Xperia и Агенције СуперДОТ и О2.