ТУЖНО ЈЕ ГЛЕДАТИ КАКО СЕ ЛЕГЕНДА РАСПАДА! Прво појављивање Бруса Вилиса након НОВЕ СТРАШНЕ ДИЈАГНОЗЕ
Брус Вилис (67) снимљен је први пут у јавности након што је пре две недеље његова породица објавила његову нову дијагнозу, фронтотемпоралну деменцију.
Славни глумац Брус Вилис појавио се јуче први пут у јавности након што је саопштено да болује од фронтотемпоралне деменције.
Холивудски глумац био је са пријатељима у Санта Моници, у кежуал издању у каквом смо га виђали последње време, након прошлогодишње вести да пати од афазије па до сада. Фноави су једва чекали да га виде, а највише пажње украо је израз његовог лица.
Чупају је као коров, а има дејство јаче од белог лука: Ова биљка чисти крвне судове, смањује холестерол
СТРУЧЊАК УПОЗОРАВА - ВЕОМА ЈЕ ОПАСНО! Грешке са грудњаком које праве све жене, а не знате колико ЛОШЕ утичу НА ЗДРАВЉЕ!
Могло се приметити колико изгледа старије и уморније, као и током његових ранијих, ретких излазака у јавност.
Иначе, његова бивша супруга, Деми Мур, открила је да Брус пати од фронтотемпоралне деменције, која је последица наследних или спонтаних поремећаја који узрокују пропадање фронталног, а каткад и темпоралног режња мозга. Заправо, цела породица се огласила истом објавом на Инстаграму, уз коју су ставили Вилисову фотографију.
Иако је раније било наговештаја да Брус Вилис има проблем са памћењем дијалога, многи су ту појаву схватали као лењост. Ипак, Брус Вилис се бори против раног стадијума деменције. Редитељ Мет Ескандари, који је са глумцем радио на снимању филмова "План спаса" и "Преживети до зоре", открио је његово право стање.
"Истина је. Режирао сам четири филма са њим, тако да знам из прве руке. Тужно је видети како се легенда попут Бруса распада пред вашим очима. Видео сам како је радити са њим у последњих неколико година", написао је у коментару на Фејсбуку испод снимка о гласинама о глумчевој болести.
Према писању медија, Брус Вилис жели да заради што више новца док је још у могућности. Због тог циља преузима улоге које су плаћене мање у односу на оно што је навикао.
Данас у свету има око 50 милиона људи којима је дијагностикована деменција. Поражавајуће је што, по речима лекара, сваке године се овај број увећава за још 10 милиона. Најчешћи облик деменције је Alchajmerova болест и дијагностикује се у 60-70% случајева.