Кадети Црвене звезде декласирали вршњаке из Партизана (ВИДЕО)

02.05.2024. 14:01
Kadeti "večitih"
Кадети "вечитих" / Извор: Youtube printscreen/Zvezda ТВ

Кадети Црвене звезде победили су Партизан на теренима иза Маракане са убедљивих 4:0. Млади црвено-бели су на тај начин дошли на корак од титуле, пошто су највећем ривалу побегли на 10 бодова, с тим да црно-бели имају меч мање.

Посебно је бриљирао Алекса Василић који је обележио меч са два гола уз асистенцију.

Звездини кадети су повели са 1:0 голом Уроша Ђорђевића, који је маестрално крунисао сјајну акцију голом, када је лобовао голмана црно-белих.

И код другог гола је Звезда одиграла одличну акцију, коју је голом крунисао Алекса Василић.

То је тотално пореметило одбрану Партизана, па је Вулићевић у 44. минуту направио велику грешку, коју је искористио Василић, одузео му је лопту, а затим асистирао Василију Костову за 3:0.

Василић је већ на старту другог полувремена у 47. минуту поставио коначан резултат, после још једне добре акције и тако запечатио судбину црно-белих.

На овај начин вероватно је решено и питање шампиона.