ISPOVEST ŽENE KOJA SVAKODNEVNO GLEDA PAROVE: "I kad vodim ljubav, Zmaj mi je na ekranu!"
Redakciji portala svakodnevno stižu poruke o učesnicima rijalitija sa raznim pitanjima, a među njima stigla je i ispovest žene koja je “navučena“ na Parove. Prenosimo vam je u celosti.
"Prvi put sam se sa rijalitijem susrela kada sam gledala film sa Džim Kerijem 'Trumanov šou' i još tada me je fascinirala činjenica da nekog možete posmatrati ceo dan. A i da se ne lažemo, svako voli da zna zašto mu se komšije svađaju, pa tako i ja. Kada su počeli 'Parovi', u početku sam se zgražavala kao i većina intelektualaca u Srbiji koji ipak krišom 'bace' oko da vide šta ko tamo radi.
Tako je to kolektivno ludilo onog drugog dela Srbije, za koju kažu 'prost narod pa gleda sve živo, pa tako i rijalitije', uhvatilo i mene. Sve je počelo sasvim slučajno. Upalila sam televizor i naletela na 'Parove', kad imam i šta da vidim.
Jelena Golubović u žustroj svađi sa svim ostalim ljudima. Tu lagano spustim daljinski pored sebe kako bih 'samo' pogledala ovu svađu i odmah promenila kanal. Ali kad sam se osvestila i pogledala na sat shvatila sam da osam sati bez prestanka gledam šta se tamo dešava.
Od tog dana kao da sam postala 'opsednuta' time kako se Ružica obukla, da li je Maca polizala nešto sem banane i kome je Zmaj danas hteo da 'ga ušteka'. Od kako sam počela da ih gledam, počela sam i da čitam vesti o njima, pa sam tako postala i zavisnik od portala.
Više nisam morala da osluškujem oko čega pričaju komšinice na terasi do moje, jer me nisu pozvale na kafu, imala sam 'Parove'. Nije mi bilo bitno da li se šetaju po dvorištu, maze, ljube, svađaju, polivaju, samo sam želela da znam kako kroje međuljudske odnose.
Počela sam prijateljima da pričam o ljudima iz rijalitija kao da ih poznajem dugi niz godina. Sa koleginicama na poslu satima sam razglabala o tome ko će biti pobednik, a kad god bih vodila ljubav sa mužem krajičkom oka bih gledala šta ko radi na ekranu.
Kad sam kod kuće, program mi je konstantno na 'Parovima'. Iako znam da svi kritikuju rijalitije u Srbiji, znam da me okolina bolje prihvata. Postala sam socijalnije biće. Svesna sam da ne bi trebalo da me interesuju njihove svađe, priče i ponekad želim da prestanem", završava priču ova devojka.