SERIJA A: Mihin Milan "sapleo" Napoli na putu ka prvom mestu (VIDEO)

22.02.2016. 23:02
FK Napoli
FK Napoli / Izvor: Reuters

Poslednja utakmica 26. kola Serije A odigrana u Napulju.

Odigrana je i poslednja utakmica 26. kola Serije A, a Napoli nije uspeo da dođe do liderske pozicije na tabeli. Domaćin je u meču sa Milanom (1:1) osvojio samo jedan bod i sada ipak zaostaje za Juventusom (kako je dočekan Bajern pogledajte OVDE), jedan poen.

Napoli je napadao u većem delu prvog poluvremena, a trud se isplatio u 39. minutu. Vodeći gol za domaćina dao je Lorenco Insinje, uz dosta sreće. Pogledajte pogodak.

KAD ZIDAN POLUDI: Pogledajte ko je doveo do ludila trenera Reala (VIDEO)

Božinov ohrabrio Grobare, a njegova prepiska sa Ninkovićem će ih ODUŠEVITI (FOTO)

Izjednačenje je stiglo prilično brzo, za pet minuta, a strelac za tim Siniše Mihajlovića je bio Đakomo Bonaventura. Odličan centaršut sa desne strane iskoristio je za rutinsku realizaciju.

GRUJIĆ OTKRIO DETALJE TRANSFERA: Kad me je Klop zvao mislio sam da me neko zeza

Do kraja meča, oba tima su imala prilike, ali promene rezultata nije bilo. U 87. minutu Mihajlović je šansu dao i Mariju Baloteliju.

Atalanta - Fiorentina 2:3

(Konti 84, Pinilja 90+1. - Fernandez 67, Teljo 81, Kalinić 87.)

Đenova - Udineze 2:1

(Ćerći 57, Laksat 70. - Adnan 33.)

Sasuolo - Empoli 3:2

(Berardi 41, Defre 48, 50. - Zelinski 36, Makarone 70.)

Torino - Karpi 0:0

Frozinone - Lacio 0:0

Roma - Palermo 5:0

(Džeko 30, 89, Keita 52, Salah 60, 62.)

Subota:

Verona - Kjevo 3:1

(Toni 29, Pacini 57, Jonica 90 - Pelisije 72. p)

Inter - Sampdorija 3:1

(Dambrozio 23, Miranda 57, Ikardi 73. - Kvaljarela 90+2.)

Petak:

Bolonja - Juventus 0:0

TABELA: Juventus 58, Napoli 57,  Roma 53, Fiorentina 52, Inter 45, Milan 44, Sasuolo 38, Lacio 37,  Bolonja 34, Empoli 34,  Torino 32, Kjevo 31, Torino 32, Atalanta 29, Udineze 27, Palermo 26, Đenova 28, Sampdorija 25, Frozinone 23, Karpi 20, Verona 18.

20.09.2024. 19:26
SVE JE SPREMNO ZA SPEKTAKL: Evo kako izgleda drevni stadion na kom će igrati Partizan (FOTO+VIDEO)

20.09.2024. 22:06
ŠTA SE SVE KRIJE IZA SUKOBA IZRAELA I HEZBOLAHA? "Rat" koji je žestoko buknuo prethodnih dana - Nove likvidacije, pejdžeri, napadi na Bejrut i nestanci ključnih ličnosti