MEČ REŠEN U NADOKNADI: Krasnodar igrao protiv kluba u kom je i bivši član Partizana (VIDEO+FOTO)

06.08.2017. 21:25
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press

Utakmica 4. kola.

Krasnodar je u dramatičnom meču odigrao 1:1 kod kuće protiv Urala u utakmici četvrtog gola ruske Premijer lige. Rival Crvene zvezde u plej-ofu za plasman u Ligu Evrope (17. i 24. avgustbio je pred drugim uzastopnim prvenstveni porazom, ali se spasio golom iz penala u četvrtom minutu nadoknade. Posle četiri odigrana kola ruskog šampionata, Krasnodar ima skor 2-1-1 i sa sedam bodova zauzima peto mesto na tabeli.

Zvezda povela posle penala, a onda je Milojević MORAO da menja (VIDEO)

SUPERLIGA SRBIJE: Partizan minimalno slavio u Subotici (VIDEO)

NA LUDOM KAMENU: Evo kako su na svadbi izgledali mladenci Jovana i Miloš Ćuk (FOTO)

Ural je poveo u 15. minutu golom Harojana koji je posle slobodnog udarca glavom matirao golmana domaćih udarcem sa samo pet metara. Domaćin se mučio, nije mogao da poveže igru, izabranici Igora Šalimova nisu delovali kao ekipa koje bi trebalo da se plaše u Crvenoj zvezdi. Krasnodar je na kraju izbegao poraz u četvrtom minutu nadoknade, posle veoma sumnjivo dosuđenog penala, kapiten Andreas Grankvist je bio precizan sa penala za konačnih 1:1. Doskorašnji član Crvene zvezde Mihailo Ristić nije ulazio u igru, ostao je na klupi svih 90 minuta. Ceo meč za Ural doigrao je Gregor Balažic, nekadašnji član Partizana.

NAMEĆE SE U AJNTRAHTU: Novi gol Luke Jovića (VIDEO)

LJUBAVNI PROBLEMI: Kirjosa ostavila devojka, a razlog je jedna SRPKINJA (FOTO)

NAPUŠTA MILAN: Da li je vreme za povratak Jovića u Zvezdu?
Luka Jović

21.09.2024. 09:42
PROMENJEN FORMAT: Svetsko klupsko prvenstvo u Dohi! Real direktno u finalu
FK Real Madrid

21.09.2024. 08:18
ZVEZDAŠI NE IDITE U ITALIJU: Delijama DEFINITIVNO zabranjen dolazak na utakmice protiv Intera i Milana