22°C
18.09.2024.
117.0602
105.2321

LJUDI, ŠTA JE BRE OVO - FUDBAL SE U CRNOJ GORI POSLE OVOGA VIŠE NE SME IGRATI: Lopta ni blizu linije, a priznat gol (VIDEO)

14.09.2024. 22:45
Detalj sa meča Jedinstvo - Dečić
Detalj sa meča Jedinstvo - Dečić / Izvor: Twitter printscreen/@cgsportme

Fudbaleri Jedinstva iz Bijelog Polja i Dečića su remizirali (1:1) u okviru 7. kola crnogorske lige, ali je ovaj meč ostao u senci velikog skandala koji su napravili arbitri na meču kada su priznali gol gostujuće ekipu.

Aktuelni šampion Crne Gore, ekipa Dečića iz Tuzija je povela u 40. minutu preko Koree Čagasa, ali lopta jednostavno nije bila ni blizu gola.

Centrirao je Stefan Milić u tom 40. minutu, skočio je Čagas i odigrao, dok je golman Jedinstva Goran Aković odbranio ovaj udarac i to daleko ispred linije.

Ipak, pomoćni arbitar Vladislav Radenović je ovde video da je lopta celim obimom prešla liniju i dosudio je gol za Dečić. Konačnih 1:1 je postavio Armin Bošnjak u 48. minutu meča, ali sa ovog meča će se samo pamtiti skandalozan potez sudija kojima treba zabraniti da prolaze pored stadiona, a kamoli da sude.

Čak i prekinuti šampionat posle ovoga je verovatno logična opcija, jer je jasno da je ovo bilo namerno, a ne greška.

UZDANICA ZVEZDE JE LAŽ: Evo zašto se beogradski klub nada pobedi protiv Benfike