19°C
03.07.2024.
117.0324
108.989

LOŠA UVERTIRA ZA VELS: Tadić na OVAJ način NIJE iskoristio penal za SAUTEMPTON (VIDEO+FOTO)

03.11.2016. 22:13
Tadic
Tadic / Izvor: Reuters

Reprezentativac Srbije šutirao sa bele tačke u 4. minutu nadoknade prvog poluvremena.

Dušan Tadić nije iskoristio jedanaesterac za Sautempton u meču protiv Intera. Najbolji igrač reprezentacije Srbije je preuzeo odgovornost posle penala koji je dosuđen za njegovu ekipu u nadoknadi poluvremena, ali nije uspeo da savlada golmana Intera Samira Handanoviča. Reprezentativac Slovenije se bacio na pravu stranu pa je uspeo da zaustavi nogama udarac Tadića, pa je tako na poluvremenu ostalo 0:1, strelac za Inter bio je Ikardi.

Tadić je iskoristio penal za Srbiju protiv Irske i najbolji je igrač Srbije u kvalifikacijama za SP u Rusiji. Naredni meč "orlovi" igraju 12. novembra u Velsu.