KAO U NAJBOLJA VREMENA: Nemanja Tomić podsetio da je PAKLEN IGRAČ! Lažnjak a la Garinča i GOLČINA (VIDEO)

Nemanja Tomić / Izvor: Foto: Youtube printscreen/ Prvaliga Srbija/ MN Press

Finiš prelaznog roka u Srbiji obeležio je i Nemanja Tomić, koji je odlučio da se vrati u klub u kojem je ponikao, kragujevački Radnički.

Evo zašto ovog vikenda niko neće morati da apeluje na ljude da ostanu kod kuće

NISU PRVACI EVROPE TEK TAKO: Miler i Leva samostalno srušili Bilefeld, PO DVA KOMADA obojica (VIDEO)

KAKAV DEBI: Bojan Matić će zapamtiti prvi meč za Atromitos i to protiv Olimpijakosa (FOTO)

Kragujevčani od početka ove sezone pokazuju kvalitet i drže prvo mesto u Prvoj ligi Srbije, još uvek bez ijednog poraza.

Danas je Radnički gostovao u Čačku, gde je u derbiju 11. kola savladao domaći Borac 1926 sa 2:1, a upravo je Tomić bio čovek odluke.

Radnički je poveo golom Filipovića u 29. minutu, posle veoma lepe akcije, a Čačani su izjednačili preko Tešića u finišu poluvremena.

Bilo je u nastavku prilika na obe strane, utakmica je bila prilično sardžajna, a trenutak odluke dogodio se u 88. minutu, kada je Nemanja Tomić na ivici kaznenog prostora napravio majstorsku varku i oslobodio se svog čuvara, a onda preciznim udarcem smestio loptu u donji levi ugao gola domaćih.

OGLASILI SE IZ ZVEZDE: Gorčinu gasi ukus ponosa
FK Crvena zvezda

20.09.2024. 12:45
VELIKAN DOVODI VLAHOVIĆA: Slavni centarfor smatra da je on pravo rešenje
Dušan Vlahović

20.09.2024. 11:13
ZVEZDA SE ZAHVALILA NAVIJAČIMA: Najbolji ste na svetu! (FOTO)

20.09.2024. 11:12
KO ŠIŠA TRENERA: Tadić mu je menjao formaciju pre meča, a on ništa nije primetio
Dušan Tadić

20.09.2024. 10:11
POZNAT BUDŽET KK CRVENA ZVEZDA: Čović - "završavamo sapunicu oko Petruševa"
Nebojša Čović

20.09.2024. 12:24

Dušan Tadić

ČOVIĆ KANDIDAT ZA PREDSEDNIKA KSS? Ja sam čuo da me je Zečević već pobedio

20.09.2024. 13:09
ZASTAVA 2024: "IZUZETNO SAM PONOSAN, DANAS ODLUKA O VOJNOM ROKU" Predsednik Srbije se obratio javnosti sa aerodroma u Batajnici
Aleksandar Vučić

20.09.2024. 11:15
Preminula glumačka legenda Radmila Živković
najnovija vest, najnovija

20.09.2024. 12:23
"TATA, ON JE IMAO CRVENE OČI, OČI ĐAVOLA" Mališan preskakao tela svojih ranjenih drugara bežeći od dečaka ubice - nastavlja se suđenje za masakr u "Ribnikaru"
Suđenje za masakr u Ribnikaru

20.09.2024. 11:19
POPLAVNI TALAS STIGAO U SRBIJU! Pređena granica odbrane, OVAJ GRAD nalazi se pred potopom