24°C
19.09.2024.
117.058
105.2585

NEOBIČNO VEČE U NOVOM PAZARU: Bakljada, gol sezone, pa drama na tribinama (VIDEO)

15.09.2024. 19:08
Adem Ljajić
Adem Ljajić / Izvor: MN Press

Fudbaleri Novog Pazara i Čukaričkog remizirali su (2:2) u osmom kolu Mozzart bet Superlige.

Odličan meč gledali smo podno Jošanice, a čini se da je krajnji rezultat pravedan.

Pazarci su zaigrali prvi put na svom stadionu ove sezone i prisutni navijači su imali šta da vide, a pre meča su priredili i bakljadu.

U 16. minutu smo videli prvi gol na meču, a on je bio delo Vinisijusa Mela.

Do kraja prvog dela igre uspeli su domaći da preokrenu. Ljajić je prošao po boku i fino uposlio Đuranovića koji je pogađa mrežu, da bi se u 40. minutu Mesarović upisao u strelce. Doduše, imao je malo sreće pošto je njegov udarac sa distance zakačio nekoga od odbrambenih igrača gostiju i prevario Kaličanina.

U 68. minutu smo videli gol sezone. Posle kornera je loptu dočekao Nikola Stanković i volej udarcem izjednačio rezultat.

Do kraja duela nije bio golova i meč je završen bez pobednika. Duel je obeležila i scena iz samog finiša kada se jednom navijaču slošilo na tribinama, pa je morala da reaguje hitna pomoć.