22°C
25.09.2024.
117.0749
105.3116

SUPERLIGA: Rapsodija u Gornjem Milanovcu, Metalac i Vojvodina odigrali dramatičnu utakmicu!

06.11.2020. 20:37

Goleada na otvaranju 14. kola.

Fudbaleri Metalca i Vojvodine odigrali su nerešeno 3:3 (1:1) u prvom meču 14. kola Linglong Superlige Srbije. U Gornjem Milanovcu je odigran veoma uzbudljiv meč, prepun šansi i golova na obe strane što krajnji rezultat pokazuje.

Šta igramo za vikend? Bundes, Premijer liga i Serija A u fokusu - ovo su naši predlozi

SRBIJA NA KORAK DO MUNDIJALA: Naša reprezentacija pobedila Finsku!

U FJORENTINI PRESEKLI: Bleki Milenković i Dušan Vlahović dobijaju novog trenera (FOTO)

Posebno zanimljivo bilo je u poslednjih 15-ak minuta meča, u kojima je viđeno četiri pogotka. Vojvodina, koja je imala kadrovskih problema (koronavirus), je povela u 17. minutu golom Mrkaića. Domaćin je u 33. minutu došao do izjednačenja preko Katanića.

U razmaku od pet minuta, od 73. do 78. minuta, gosti iz Novog Sada postižu dva gola, a strelci su bili Čović i Đuričin.

Kada je delovalo da će Vojvodina odneti sva tri boda, Metalac je postigao gol i izjednačio na 3:3. Igrala se sudijska nadoknada, kada je Grbović postavio konačan rezutlat. Interesantna činjenica je da je ovo bio 7. uzastopni remi ekipe iz Gornjeg Milanovca na domaćem terenu.

Izabranici Nenada Lalatovića zadržali su drugu poziciju na tabeli Superlige sa 30 bodova, dok je Metalac deseti sa 21 bodom.