104.8191

SUPERLIGA SRBIJE: Vojvodina pobedila Partizan (VIDEO+FOTO)

29.04.2018. 20:25

Meč 34. kola.

Vojvodina je u meču 34. kola Superlige Srbije pobedila Partizan 2:1, u meču bez takmičarskog značaja za obe ekipe. Novosađani su bili mnogo motivisaniji i zasluženo su pobedili crno-bele koji su meč okončali sa 10 igrača pošto je u 83. minutu isključen Saša Zdjelar. Meč je obeležio spektakularan gol Marka Jankovića, ali to je bilo nedovoljno da crno-beli izbegnu poraz.

NE ŽALI NOVAC: Engleski velikan spremio više od 100 miliona evra za Sergeja i njegovog saigrača (FOTO)

NA METI JE MNOGIH KLUBOVA: Rešena sudbina Mohameda Salaha, evo gde će igrati naredne sezone (FOTO)

Domaćin je poveo u ranoj fazi meča, preko Jovančića koji se posle loše reakcije odbrane Partizana našao oči u oči sa golmanom Partizana Markom Jovičićem. Jovančić je uspeo da savlada Jovičića i obraduje navijače Lala.

Partizan je uzvratio fenomenalnim goloma Marka Jankovića. Reprezentativac Crne Gore je postigao jedan od najlepših golova ove sezone na superligaškim terenima.

Partizan je u drugom poluvremenu mogao do potpunog preokreta, ali je Zoran Tošić za sekund zakasnio da smesti lotu u mrežu domaćina.

Pobedu je Vojvodini doneo Radovanović, koji se odlično snašao posle centaršuta iz slobodnog udarca i trzajem glavom poslao loptu u mrežu Partizana.

Gosti su u 80. minutu mogli do izjednačenja, ali je rezervista Ožegović loše šutirao sa petnaestak metara. Partizan je meč okončao sa desetoricom, pošto je Saša Zdjelar dobio crveni karton u 83. minutu. Zdjelar je laktom udario protivničkog igrača, pa sudija Mažić nije imao drugog izbora nego da ga pošalje u svlačionicu.

VOJVODINA - PARTIZAN 2:1

STRELCI: Jovančić u 11. i Radovanović u 75. za Vojvodinu, a Janković u 27. minutu za Partizan. STADION: Karađorđe u Novom Sadu. GLEDALACA: 5.000. SUDIJA: Milorad Mažić. CRVENI KARTON: Zdjelar (Partizan) u 83. minutu.

VOJVODINA: Rockov, Lazarević, Veselinović, Radovanović, Antić, Putinčanin, Avramovski, Jovančić, Mesarović, Arsić, Eze.

PARTIZAN: Jovičić, N. R. Miletić, Marković, Jevtović, Antonov, Zdjelar, Pantić, Tošić (od 86. Ilić), Suma (od 63. Ožegović), Janković, Ivanović.

SUPERLIGA, 34, kolo plej-ofa:

Napredak - Crvena zvezda 0:2

Vojvodina - Partizan 2:1

(Jovančić 11, Radovanović 75 - Janković 27)

Čukarički - Spartak 3:0

Radnički - Voždovac 3:0

TABELA: Crvena zvezda 51, Partizan 39, Spartak 34, Radnički 31, Voždovac 30, Čukarički 29, Napredak 26, Vojvodina 25.

SUPERLIGA, 34. kolo plej-auta:

Zemun - Mladost 0:0

Javor - Borac 3:0

Mačva - Radnik 2:1

Rad - Bačka 2:0

TABELA: Mladost 26, Zemun 25, Mačva 24, Radnik 22, Javor 20, Rad 19, Bačka 16, Borac 12.

20.09.2024. 19:26
SVE JE SPREMNO ZA SPEKTAKL: Evo kako izgleda drevni stadion na kom će igrati Partizan (FOTO+VIDEO)

20.09.2024. 22:06
ŠTA SE SVE KRIJE IZA SUKOBA IZRAELA I HEZBOLAHA? "Rat" koji je žestoko buknuo prethodnih dana - Nove likvidacije, pejdžeri, napadi na Bejrut i nestanci ključnih ličnosti