16°C
20.09.2024.
117.062
104.8191

URAVA NIJE RAVNOPRAVAN PROTIVNIK: Mančester siti u finalu Svetskog klupskog prvenstva

19.12.2023. 21:16
FK Mančester siti
FK Mančester siti / Izvor: Profimedia

Šampion Evrope savladao najbolju ekipu Azije sa 3:0.

Fudbaler Mančester sitija plasirali su se u finale Svetskog klupskog prvenstva pošto su savladali šampiona Azije ekipu japanske Urave sa 3:0. Građani će u finalu, u petak od 19 časova igrati protiv brazilskog Fluminensea koji je savladao u polufinalu Al Ahli sa 2:0.

OD REALA NI TRAGA NI GLASA: Bajern obezbedio najboljeg hirurga za AlabuDavid Alaba

OD REALA NI TRAGA NI GLASA: Bajern obezbedio najboljeg hirurga za Alabu

IKARDI SE VRAĆA NA VELIKU SCENU? Želja je jednog od najboljih svetskih klubovaMauro Ikardi

IKARDI SE VRAĆA NA VELIKU SCENU? Želja je jednog od najboljih svetskih klubova

STIV KUPER DOBIO OTKAZ: Stiže dobro poznato ime na klupu Notingema (FOTO)Stiv Kuper

STIV KUPER DOBIO OTKAZ: Stiže dobro poznato ime na klupu Notingema (FOTO)

Siti nije imao mnogo problema protiv Urave, a do vođstva je stigao u sudijaskoj nadoknadi prvog poluvremena kada je Hoibraten nespretno reagovao posle centaršuta Njunjesa i savladao soptvenog golmana.

Ubrzo po početku drugog poluvremena Siti je vodio 2:0, a vođstvo je duplirao Kovačić u 52. minut posle asistencije Vokera. Konačan rezultat postavio je sedam minuta kasnije Bernardo Silva.

20.09.2024. 18:20
ŠTA SE SVE KRIJE IZA SUKOBA IZRAELA I HEZBOLAHA? "Rat" koji je žestoko buknuo prethodnih dana - Nove likvidacije, pejdžeri, napadi na Bejrut i nestanci ključnih ličnosti