ČUVA RUSKI TRON: Vladimir Ivić na pravom putu, pao i Spartak iz Moskve

Fudbaleri Krasnodara pobedili su ekipu Spartaka iz Moskve u derbiju sedmog kola Premijer lige Rusije.

POSLE NE BAŠ VRHUNSKE PARTIJE ZVEZDE: Barak Bahar ekstremno kratko prokomentarisao meč

POSLE ZVEZDINOG SKALPA: Voždovac pao pod Bagdalom

STANOJE PREGAZIO I ISTANBUL: Nova pobeda Konje za prvo mesto u Turskoj

Ekipa koju vodi srpski trener Vladimir Ivić slavila je pred svojim navijačima sa 2:0 i učvrstila se na prvom mestu na tabeli.

Golove za crno-zelene Bikove postigli su Kolumbijac Kordoba u 39. i Jermen Spertsajn iz penala u 84. minutu.

Za Spartak je u drugom poluvremernu zaigrao Srđan Babić, dok je Mihajlo Banjac osatao na klupi za rezervne igrače Krasnodara.

Rezultati današnjih utakmica: Ural – Ahmat Grozni 0:1, Pari NN – Rubin Kazanj 2:1, Krila Sovjetov Samara – Fakel Voronjež 3:0, Krasnodar – Spartak Moskva 2:0.

Posle sedam odigranih utakmica Krasnodar je prvi na tabeli sa 17 bodova, tri više od Krila Sovjetov na drugom mestu. Šampion Zenit je treći sa 13 bodova, ali ima utakmicu manje odigranu.