PODVIG ZA DIVLJENJE: Mladi srpski plivač Uroš Živanović šampion sveta (FOTO)

05.09.2022. 13:40
Srbija
Srbija / Izvor: MN Press

Bez premca u disciplini 50 metara prsno.

Srpski plivač Uroš Živanović osvojio je noćas zlatnu medalju u disciplini 50 metara prsno na Svetskom juniorskom prvenstvu u Limi, saopštio je Plivački savez Srbije (PSS). Živanović je 50 metara isplivao za 27,70 sekundi.

SLUŠAĆE SE SRPSKA HIMNA: Rvači optimista pred srtart Svetskog prvenstva

SAVIĆ RAZOČARAN: Četiri minuta dobre igre nisu bila dovoljna

BRAVO! Novi uspeh Adriane Vilagoš

On je pre nekoliko dana osvojio srebrnu medalju u disciplini 100 metara prsno.

Drugi srpski plivač Nikola Koltin osvojio je sedmo mesto u finalu trke 50 metara prsno pošto je ostvario rezultat 29,29 sekundi.

Srebrnu medalju osvojio je Italijan Aleks Sabatani (28,21), dok je bronza pripala Austrijancu Luki Mladenoviću (28,32).

Mlada srpska plivačica Martina Bukvić osvojila je peto mesto u finalu trke 200 metara prsno.

Ona je 200 metara isplivala za dva minuta, 30 sekundi i 79 stotinki.

Zlato je osvojila Ema Karasko Kadens iz Španije (2:26,93), srebrna medalja je pripala Japanki Jumeno Kusudi (2:29,62), dok je treća bila Defne Koksun iz Turske (2:29,85).

BONUS VIDEO: Pogledajte zavodljivi ples smerne srpske teniserke Nine Stojanović

POČELA JE REGIONALNA LIGA: Od pet srpskih timova slavio samo Novi Beograd
Živko Gocić

21.09.2024. 22:35
NIKAD VIŠE TESTIRANJA: Poznato koliko je DOPINGOVANIH sportista bilo na OI u Parizu
Olimpijske igre Pariz 2024.

21.09.2024. 20:54
Banjaja slavio u sprint trci na stazi "Marko Simončeli"
Frančesko Banjaja

21.09.2024. 17:08
VN SINGAPURA: Noris na pol poziciji!
Lando Noris

NAJTEŽI PORAZ DŽOŠUE U KARIJERI: Duboa zadržao pojas, nokautirao Entonija na krcatom Vembliju