Црвена звезда је освојила Куп Србије победом над Војводином (2:1).
Gol za Vojvodinu

90+9 - Гол за Војводину

Смањује Војводина голом Вукановића.
Milojević vrši promene

96' - Милојевић врши промене

Мимовић, Шљивић и Кнежевић улазе. Хванг, Иванић и Ендиаје су завршили меч.
Duel je produžen devet minuta

90' - Дуел је продужен девет минута

Утакмица ће се играти још девет минута.
VAR poništio još jedan pogodak

86' - ВАР поништио још један погодак

После дугог гледања ВАР снимка поништен је гол Ендиајеа због офсајда.
Gotovo je

82' - Готово је

Води Звезда 3:0. Лепу акцију је завршио Ендиаје.
Promene u Zvezdi

75' - Промене у Звезди

Катаи и Канга су на терену, а дуел су завршили Букари и Стаменић.
Velika šansa za Radulovića

70' - Велика шанса за Радуловића

Морала је Војводина до гола. Радуловић је послао лопту преко гола са ивице пенала.
2:0

66' - 2:0

Звезда је дуплирала вођство. Урош Спајић је стрелац гола. Хванг је убацио из корнера.
Novi poništen gol Zvezde

62' - Нови поништен гол Звезде

Букари је затресао мрежу, али је Ендиаје био у офсајду пре него што је лопта стигла до Гањанина.
Savićević preti

58' - Савићевић прети

Ударац Вукана Савићевића са дистанце је зауставио Глазер.
Pridigao se Spajić

57' - Придигао се Спајић

Устао је Спајић... остаје да видимо да ли ће моћи да настави меч.
Sudar Carevića i Spajića

55' - Судар Царевића и Спајића

Жесток судар Царевића и Спајића. Горе је прошао штопер Звезде који је и даље на земљи.
Delije pogodile golmana Vojvodine

46' - Делије погодиле голмана Војводине

Инцидент на старту наставка. Навијачи Црвене звезде су погодили голмана Војводине Царевића.
Počelo je drugo poluvreme

Почело је друго полувреме

Судија Милан Илић је дао знак за почетак другог дела игре.
Završen je prvi deo igre

Завршен је први део игре

Црвена звезда води 1:0 после првих 45 минута.
Opasan pokušaj Serija

45+2' - Опасан покушај Серија

Замало да дође до поравнања. Сери је опробао ударац са дистанце.
Nadoknada vremena

45' - Надокнада времена

Прво полувреме је продужено пет минута.
Nema gola

45' - Нема гола

Поништен је погодак Црвене звезде због офсајда Ендиајеа.
VAR

43' - ВАР

Проверава се гол у овим тренуцима због потенцијалног офсајда.
Blickrig Zvezde, 2:0

40' - Блицкриг Звезде, 2:0

Води Звезда 2:0. Ендиаје погађа после центаршута Родића.
Gol

37' - Гол

Води Црвена звезда голом Иванића. Одлично се снашао везњак.
Ivanović u kolosalnoj šansi

35' - Ивановић у колосалној шанси

Велику прилику пропустио је Ивановић. Није искористио ситуацију један на један са Глазером
Crnomarković i Endiaje u klinču

30' - Црномарковић и Ендиаје у клинчу

Ђорђе Црномарковић је направио фаул, а то се није допало Ендиајеу, па су два играча ушла у клинч.
Vojvodina traži penal

25' - Војводина тражи пенал

Милан Родић је интервенисао у свом шеснаестерцу, а играчи Војводине се сигнализирали да је играо руком.
Udarac Hvanga

23' - Ударац Хванга

Хванг је покушао са дистанце. Царевић је успео да одбије тај ударац.
Žuti karton

20' - Жути картон

Марко Стаменић је први опоменут у финалу Купа.
Nova šansa za Zvezdu

13' - Нова шанса за Звезду

Ређају се прилике пред голом Царевића. Букари је био у шанси.
Stamenić pored gola

12' - Стаменић поред гола

Пробио је Олајинка по левом боку, упослио Стаменића који је шутирао поред гола.
Preti Zvezda

10' - Прети Звезда

Врши притисак Црвена звезде у претходних неколико минута.
Bukari u prilici

7' - Букари у прилици

Осман Букари је могао да доведе свој тим до вођства, али је шутирао преко гола.
Meč je prekinut

5' - Меч је прекинут

Утакмица је на кратко прекинута због бакљаде навијача Војводине
Velika prilika za Vojvodinu

3' - Велика прилика за Војводину

Вукановић је имао велику прилику већ на самом старту меча.
Počelo je finale Kupa

Почело је финале Купа

Кренула је утакмица у Лозници.
Očekuje nas spektakl

Очекује нас спектакл

Прави фудбалски спектакл нас очекује у Лозници.
Lep ambijent u Loznici

Леп амбијент у Лозници

Фудбалери Црвене звезде и Војводине имаће значајну подршку својих навијача.
21.05.2024. 19:33
МИЛОЈЕВИЋ ПОСЛЕ ДУПЛЕ КРУНЕ: Захвалио играчима и публици, похвалио савез, државу и противнике
Vladan Milojević

21.05.2024. 23:03
ХОЋЕ ЛИ ОСТАТИ У ЗВЕЗДИ? Шериф одговорио на питање, али одговор је ВРЛО НЕКОНКРЕТАН (ВИДЕО)
Šerif Endiaje

21.05.2024. 23:40
ХИТ СЦЕНА НА ЦЕРЕМОНИЈИ: Милојевић зграбио пехар који са Звездом до сада није освојио (ВИДЕО)
Kup

21.05.2024. 22:48
Спајић добио песницу у лице, једва устао, па ПОСТИГАО ГОЛ! Звезди се смеши пехар (ВИДЕО)
Spajićev gol

21.05.2024. 21:53
ИНЦИДЕНТ У ФИНАЛУ КУПА: Голман Војводине погођен, спикер ОДМАХ послао поруку Звездиним навијачима (ВИДЕО)
Carević

21.05.2024. 21:37
ШОК ПРЕД ОЛИМПИЈСКЕ ИГРЕ: Александра Црвендакић у 29. години завршила каријеру
Aleksandar Crvendakić

21.05.2024. 22:31
СРУШИЛИ ВОЈВОДИНУ, ПА ПОРУЧИЛИ: "Хвала публици"

21.05.2024. 22:47

ШОУ ДЕЛИЈА НА ЛАГАТОРУ: Навијачко лудило као да се игра у Аргентини (ВИДЕО)
Delije

21.05.2024. 22:05

Одређени састави стрељачке репрезентације за ЕП у Осијеку и СК у Минхену
Milenko Sebić

21.05.2024. 21:44
Carević

ЗВЕЗДА ЗАКОРАЧИЛА КА ДУПЛОЈ КРУНИ: Иванић звани Сналажљивост - фантастично је "израдио" одбрану Новосађана (ВИДЕО)

21.05.2024. 20:39
Завирите унутар зидина стадиона "Лагатор": Ту се игра финале Купа Србије и у питању је ремек-дело модерне архитектуре (ВИДЕО)
Lagator

21.05.2024. 20:33
РАНГНИК СЕ ИЗЈАСНИО: Марко Арнаутовић предводи Аустријанце
Marko Arnautović

21.05.2024. 20:18
(ВИДЕО) Погледајте атмосферу у финалу Купа Србије: Лоше време, а стадион блиста - навијача НЕ МАЊКА
Finale Kupa

21.05.2024. 19:53
БОМБА ЈЕ АКТИВИРАНА! Звезда враћа играча који је залудео навијаче
KK Crvena zvezda

21.05.2024. 19:49

ПОЧЕЛО ОСИПАЊЕ: Партизанов репрезентативац одлази - играће Лигу шампиона, али НЕ У ХУМСКОЈ