Procurile SLIKE iz bolnice, Aneli u stanju OČAJA, NE PRESTAJE DA PLAČE, evo ko je sve vreme uz nju
Ahmićeva je nešto oko 10 časova stigla na privatnu kliniku na Novom Beogradu, a sam zahvat neće dugo trajati, međutim, Aneli će morati da bude zadržana u bolnici neko vreme.
Aneli Ahmić je pre nekoliko minuta stigla u privatnu kliniku gde će joj biti urađena kiretaža, na koju se odlučila nakon brojnih razgovora i svađa sa partnerom iz rijalitija, Markom Janjuševićem Janjušem.
Aneli je u bolnicu stigla u pratnji obezbeđenja, budući da je i dalje regularna učesnica "Elite" i da ne sme imati kontakte sa spoljnim svetom, a izgledala je veoma tužno i uznemireno.
Ekipa "Pink.rs" je uslikala Ahmićevu u čekaonici klinike, a kako ovaj medij prenosi, Aneli je u veoma lošem stanju i ne prestaje da plače.
Od nje se ne odvaja obezbeđenje, kao ni medicinska sestra koja ju je i dočekala na vratima bolnice.
Abortus nikada nije laka odluka za ženu, pa ne treba da čudi što je Ahmićeva delovala tako, iako je pokušala da sakrije lice velikim, tamnim naočarima za sunce.
Ono što se mnogi pitaju, jeste to kada će se Ahmićeva vratiti u rijaliti, a ako sve prođe kako treba i bez ikakvih komplikacija, Aneli će u "Elitu" biti vraćena već danas.
Nakon kiretaže, neophodan boravak u dnevnoj bolnici
Žene koje se iz etičkih, moralnih, zdravstvenih ili bilo kojih drugih razloga odluče na abortus, moraju ispoštovati određenu proceduru. Za pacijentkinje je najbolje i najbezbednije da se abortus izvrši u totalnoj anesteziji, koja se daje intravenozno, osim u slučajevima kada zdravstveno stanje pacijentkinje ne dozvoljava, pa se koristi lokalna anestezija.
Za samu intevenciju je neophodan pregled uz ginekološki nalaz, kao i izveštaj ultrazvučnog pregleda, čime se utvrđuje tačna starost trudnoće. Potrebna je lična karta (identifikacioni dokument), kao i potvrda krvne grupe.
Na dan kada je zakazana intervencija, pacijentkinja se prima u bolnicu, gde dolazi bez ikakve šminke, nadograđenih noktiju i nakita, a najmanje 6 sati pre same operacije prekida se svaki unos hrane i tečnosti.
Sama intervencija traje svega 10 minuta, a pacijentkinja se potom smešta u sobu gde ostaje narednih sat do dva vremena, kako bi se probudila u obezbeđenim uslovima i gde se vrši kontrola krvarenja i vitalnih parametara pacijentkinje.