08.11.2014. 17:54 22:01
Nejc Pečnik na meču sa Čukaričkim
Nejc Pečnik na meču sa Čukaričkim / Izvor: MN Press

Crveno-beli remizirali sa Čukaričkim u 12. kolu Jelen Superlige.

Zvižduci na stadionu Crvene zvezde! Branilac titule ponovo je razočarao u 12. kolu Jelen Superlige i uspeo da osvoji samo bod u malom gradskom derbiju sa Čukaričkim, 0:0. Crveno-beli trenutno imaju samo bod manje od lidera Partizana, ali i utakmicu više, pred nedeljno gostovanje crno-belih u Subotici.

Tim Nenada Lalatovića propustio je nekoliko dobrih šansi u prvom poluvremenu, ali Nejc Pečnik u tri situacije nije imao sreće, ali ni znanja da se upiše u listu strelaca.

Sudija Majo Vujović pokazuje crveni karton Rajku Brežančiću
Sudija Majo Vujović pokazuje crveni karton Rajku Brežančiću / Izvor: MN Press

Domaćin nije uspeo da materijalizuje ni prednost igrača više. Čukarički je u 27. minutu ostao bez Rajka Brežančića , koji je prestrogo dobio drugi žuti karton, ali ni čovek više u polju nije pomogao crveno-belima da pronađu put do mreže junaka meča, golmana gostiju Nemanje Stevanovića.

Uspeli su gosti sa Banovog brda da se odbrane, a imali su i šansu utakmice. Međutim, Slavoljub Srnić se nije snašao u situaciji „oči u oči“ sa odličnim golmanom Rajkovićem u 77. minutu.

Dešavanja sa stadiona Crvene zvezde mogli ste da pratite uživo na sd.rs.

Crvena zvezda - Čukarički 0:0

STADIION: Crvene zvezde.

GLEDALACA: 14.000.

SUDIJA: Majo Vujović.

CRVENI KARTON: Brežančić (Čukarički) u 27. minutu.

CRVENA ZVEZDA: Rajković, Pavićević, Lazić, Planić, Mijailović, Kovačević (od 72. Ristić), Bosančić, Lazović, Pečnik (od 72. Jović), Katai (od 46. Despotović), Rakić.

ČUKARIČKI: Stevanović, Stojković, Ugočukvu, Pijasentin, Brežančić, Todorović (od 37. Janković), Regan, S. Srnić, Matić, Bojić (od 80. Ostojić), Stojiljković (od 59. Pavlović).

KRAJ UTAKMICE.

90. minut - Sudija Majo Vujović je produžio utakmicu za pet minuta.

82. minut - Sudar glavama Jovića i Matića, kapiten Čukaričkog ostao je da leži okrvavljene glave. Nešto kasnije i Jović je tražio pomoć lekara. srećom, oba igrača su se vratili na teren..

79. minut - Sebični Rakić pogodio je spoljni deo mreže, iako je na drugoj stativi imao samog Jovića.

77. minut - Šansa utakmice i to za Čukarički. Matić je spojio sa golom Slavoljuba Srnića, ali je lopta završila pored gola.

69. minut - Pritisak Zvezde je sve jači, pokušao je i defanzivac Planić. Stevanović je nesavladiv.

65. minut - Odlična šansa za Rakića, udarac glavom posle asistencije Despotovića, ali ponovo je na mestu Stevanović.

62. minut - Pečnik probija po levom boku, ali lopta je u naručju Stevanovića.

55. minut - Kakav kiks Planića, kratko je vratio loptu do Rajkovića, ali je golman Zvezde bio brži od Stojiljkovića i uklizavanjem izbacio loptu u polje. Mladi čuvar mreže ostao je da leži, ali je brzo ustao.

53. minut - Brazilski driblinzi Lazovića, ali bez konkretne završnice. Siguran Stevanović.

50. minut - Pritisak crveno-belih na startu drugog poluvremena, ali bez konkretne završnice posle opsade gola Stevanovića.

27. minut - Crveni karton za Rajka Brežančića. Levi bek gostiju dobio je drugu javnu opomenu pošto je  povukao Lazovića s leđa.

24.. minut - P(r)ečnik! Zvezdin vezista uzdrmao je okvir gola, ponovo udarcem glavom, ponovo posle centaršuta sa desnog boka. Ovoga puta skraćeni korner izveo je odlično Bosančić, a Pečnik je bio najviši u srcu kaznenog prostora Čukaričkog.

19. minut - Zicer za Čukarički! Slavoljub Srnić je izbio sam pred Rajkovića iskosa sa desne strane, ali je čuvar mreže domaćina odlično intervenisao i izbacio loptu u polje.

14. minut -Ponovo Pečnik na drugoj stativi,m udarac glavom, ali je na gol liniji loptu izbacio Ugočukvu. Šansu Pečniku namestio je perfektnim centaršutem Lazović.

9. minut - Prva prilika za domaćina. Pavićević je centrirao sa desne strane, pravo na glavu Pečniku. Međutim, Slovenac je iz povoljne pozicije na drugoj stativi poslao loptu preko gola

Novi Pazar - Borac 2:2

(Tintor 39, Kecap 64. - Stojanović 5,9.)

Vojvodina - Donji Srem 2:3

(Gaćinović 46, Veselinović 72p - Šarac 40, Stanisavljević 62, Zec 77.)

Radnički Niš - OFK Beograd 0:0

Nedelja

Spartak - Partizan (13:00)

TABELA: Partizan 28, Crvena zvezda 27, Vojvodina 25, Čukarički 22, Novi Pazar 20, OFK Beograd 18, Mladost 17, Spartak 16, Rad 14, Jagodina 14, Donji Srem 14, Borac 11, Voždovac 11, Napredak 10, Radnički Niš 10, Radnički 1923 6.

BEZ IZNENAĐENJA: Siti i Čelsi slavili u Liga kupu
FK Mančester siti

24.09.2024. 23:04
DA LI PIKSI MISLI O NJEMU? Momak je zablistao u ponedeljak, a ima šansu da zaigra za Srbiju

24.09.2024. 20:14
LJAJIĆ POTVRDIO DA POSTOJI INICIJATIVA DA PREUZME PARTIZAN: Pod određenim uslovima mogao bih da prihvatim...

24.09.2024. 17:45
"DANAS SVI GOVORE O UKRAJINI, NIKO NE SME DA PRIČA O SRBIJI" Vučićev govor na GS UN odzvanja svetom: Na ivici smo nuklearne katastrofe (VIDEO)
Aleksandar Vučić

24.09.2024. 20:31
BRUKA I SRAMOTA: Bajden u svom govoru na GS UN udario na mrtvog Slobodana Miloševića
Džo Bajden

24.09.2024. 20:03
OVO JE NOV PROTOKOL ZA ULAZAK U EU: Od 1. novembra ostavljate otiske prstiju i fotografiju ili vas neće pustiti!
EU granični prelaz

24.09.2024. 18:57
KLJUČNIH 7 MINUTA: Radili po dogovoru - Novi detalji mogli bi poslati radnike osumnjičene za ubistvo Danke Ilić na doživotnu robiju?