LŠ: Kolarov poklonio bod Moskovljanima!

21.10.2014. 18:45 19:57
Zoran Tošić
Zoran Tošić / Izvor: Beta/AP

U prvom susretu trećeg kola Lige šampiona, CSKA i Mančester siti odigrali su nerešeno 2:2 (0:2).

U prvom susretu trećeg kola Lige šampiona, moskovski CSKA je došao do prvog boda u ovogodišnjem izdanju ovog takmičenja zahvaljujući golu Birbasa Naća iz jedanaesterca u 86. minutu. Izjednačujućem pogotku prethodio je start Aleksandra Kolarova nad Sejdu Dumbiom, koji je sudija okarakterisao kao prekršaj za najstrožu kaznu.

Za moskovljane Zoran Tošić je 69. minuta, a potom ga je zamenio Efremov, dok je Kolarov igrao čitav meč. Engleski šampion je igrao znatno bolje u prvom delu igre, imao terensku nadmoć, koju je materijalizovao pogocima Aguera u 29. i Džejmsa Milnera u 38. minutu. Dumbija je smanjio na 2:1 u 64. minutu, posle asistencije Ahmeda Muse. Do kraja susreta, oba tima su imala nekoliko šansi, ali je rezultat ostao nepromenjen.