ЛШ: Коларов поклонио бод Московљанима!

21.10.2014. 18:45 19:57
Zoran Tošić
Зоран Тошић / Извор: Бета/АП

У првом сусрету трећег кола Лиге шампиона, ЦСКА и Манчестер сити одиграли су нерешено 2:2 (0:2).

У првом сусрету трећег кола Лиге шампиона, московски ЦСКА је дошао до првог бода у овогодишњем издању овог такмичења захваљујући голу Бирбаса Наћа из једанаестерца у 86. минуту. Изједначујућем поготку претходио је старт Александра Коларова над Сејду Думбиом, који је судија окарактерисао као прекршај за најстрожу казну.

За московљане Зоран Тошић је 69. минута, а потом га је заменио Ефремов, док је Коларов играо читав меч. Енглески шампион је играо знатно боље у првом делу игре, имао теренску надмоћ, коју је материјализовао погоцима Агуера у 29. и Џејмса Милнера у 38. минуту. Думбија је смањио на 2:1 у 64. минуту, после асистенције Ахмеда Мусе. До краја сусрета, оба тима су имала неколико шанси, али је резултат остао непромењен.