PARNI VALJAK SAMLEO VIDEOTON! Odlični Partizan RAZBIO Mađare i plasirao se u grupnu fazu LE (VIDEO)

24.08.2017. 21:28
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Utakmica se igra na stadionu Pančo arena

Partizan je u Ligi Evrope! Partizan je u potpunosti opravdao nadimak Parni valjak, samleo je Videoton (4:0), i zasluženo će se naći u žrebu za grupnu fazu, u petak u 13 časova. Izabranici Miroslava Đukića su fenomenalnom parttijom u prvih 45 minuta raspršili sve snove nekadašnjeg učitelja Marka Nikolića da će sa Videotonom provesti jesen u Evropi. Golovima Tavambe, Sume i Đurđevića crno-beli su rešili sve dileme oko pobednika dvomeča, a uz strelce odličlne partije su pružili gotovo svi igrači šampiona Srbije. Najbolji među odličnima bio je Uroš Đurđević, dvostruki strelac i asistent, ali mora se istaći i partija odbrane, kao i veznog reda, pa trener Đukić nije ni mogao da poežli lepšu uvertiru za 155. Večiti derbi u kom će Partizan u nedelju gostovati Crvenoj zvezdi..

NEVOLJE ZA GROBARE: Navijači Partizana imali NEOČEKIVANE PROBLEME sa mađarskom policijom! (FOTO)

SAMO JE NEJMAR SKUPLJI: Barsa kupila momka koji je pre dve godine igrao za PETOLIGAŠA (FOTO)

Na tribinama stadiona Pančo arena bio je i premijer Mađarske Viktor Orban, osvedočeni navijač Videoton, ali nije doneo sreću izabranicima Marka Nikolića.

KRAJ!

GOOOOOOL - 87. minut - Đurđević kruniše fenomenalnu partiju novim golom.

Umesto Sume i Tavambe, u igri su Saša Ilić i Đuričković, očigledno je da trener Miroslav Đukić već misli na nedeljni 155. Večiti derbi.

Nema mnogo igre u drugom poluvremenu, posle isključenja Juhasa i definitivno je jasno da će Partizan u grupnu fazu Lige Evrope, pa je ritam utakmice potpuno pao. Nekoliko puta su pokušali igrači Videotona da stignu do počasnog gola, ali je odbrana Partizana na čelu sa Vladimirom Stojkovićem bila odlična.

47. minut - samo što je počelo drugo poluvreme, Videoton ostaje sa desetoricom, zbog prekršaja nad Đurđevićem, drugu javnu opomenu dobija kapiten domaćih Roland Juhas.

DRUGO POLUVREME

POLUVREME

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL - Đurđević (35. minut) iskupio za promašaj od pre minut i lako poslao loptu u mrežu posle asistencije Marka Jankovića.

34. minut - zicer za Đurđevića posle odličnog dodavanja Jankovića, ali napadač crno-belih šutira pored gola.

32. minut - Radin šutira sa ivice šesnaesterca, ali brani golman Videotona.

31. minut - zanimljiva situacija, lopta je pukla, pa je morala da bude zamenjena.

27. minut - sreća uz Partizan. Ostojić je napravio faul kao poslednji igrač, ali engleski sudija Andre Mariner vadi samo žuti karton.

GOOOOOOOOOOL - 24. minut - Partizan vodi 2:0, strelac je Sejduba Suma posle nesebične asistencije Đurđevića. Napadaču Partizana prethodno je Milan Radin sjajno dodao loptu i izbacio ga samog ispred golmana domaćih.

20. minut - Đurđević postiže gol, ali iz očiglednog ofsajda, pa ga arbitri opravdano ne priznaju.

12. minut - kakva šansa za Videoton, ali Henti sa 12 metara šutira pored stative, Stojković bi bio nemoćan da je lopta išla u okvir gola.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL - 6. minut- Partizan vodi, sevnula je kontra crno-belih, Everton je vukao loptu 40 metara i uposlio Tavambu u pravom trenutku, a Kamerunac je raspalio po lopti i snažnim udarcem po zemlji je poslao u mrežu sa 15 metara.

3. minut - prvi je zapretio Videoton, ali je golman Stojković odlično zaustavio udarac Nega sa ivice šesnaesterca.

UTAKMICA JE POČELA

REVOLUCIJA: U tenis uvedena NOVINA koja će IZLUDETI Rafaela Nadala (FOTO)

VIDEOTON - PARTIZAN 0:4

STRELCI: Tavamba u 6, Suma u 24. i Đurđević u 36. i 87. minutu. SUDIJA: Andre Mariner (Engleska). CRVENI KARTON: Juhas (Videoton) u 47. minutu. STADION: Pančo arena u Felčutu. GLEDALACA: 3.500.

VIDEOTON: Kovačik, Nego, Juhas, Fiola, Stopira, Suljić, Patkai, Hadžić (od 71. Sabo), Henti (od 46. Kereši), Lazović, Šćepović (od 61. Marić).

PARTIZAN: Stojković, Vulićević, N. G. Miletić, Ostojić, N. R. Miletić, Radin, Everton, Janković (od 77. Pantić), Suma (od 64. Ilić), Tavamba (od 70. Đuričković), Đurđević.

SREĆAN ŠTO SE VRATIO: Košarkaš Barselone stigao u Megu

LIGA ŠAMPIONA: Zvezda sa Barsom, Šturnom i Lajpcigom na deobi 22. mesta
Monako - Barselona

19.09.2024. 23:00
DOŠAO NA MARAKANU DA NAVIJA PROTIV ZVEZDE: Bivši igrač Partizana se oglasio posle pobede Benfike (FOTO)
Fudbaleri Benfike

19.09.2024. 22:11
NIJE SAMO RODIĆ POVREĐEN: Milojević OTKRIO da su još dva fudbalera Zvezde bila ONEMOGUĆENAda igraju

19.09.2024. 18:27

PRIMIO JE GOL U SVOJ UGAO: Evo šta Glazer kaže o slobodnjaku Kokčua (VIDEO)
Omri Glazer

19.09.2024. 21:31

KONAČNO OTKRIVENO kako će da izgleda služenje VOJNOG ROKA u SRBIJI - da li su telefoni NAJVEĆI PROBLEM?
Vojska Srbije

19.09.2024. 21:11
"Benfika nema veze s mozgom" Delije žale zbog poraza, na udaru je i Milojević

19.09.2024. 20:45
SNIMCI KOJI LEDE KRV U ŽILAMA! Rusi izvršili žestok napad u Kursku - Plamen progutao ukrajinsku defanzivu (VIDEO)