15°C
23.09.2024.
117.062
104.8191

Keln je odigrao TOTALNO LUD MEČ protiv Hamburgera, rezultat će ZANIMATI Delije (VIDEO)

25.08.2017. 22:41
FK Keln
FK Keln / Izvor: Profimedia

Rival crveno-belima u LE, odigrao meč 2. kola Bundeslige.

Crvena zvezda je danas na žrebu za grupnu fazu Ligu Evrope dobio protivnike u ovom elitnom takmičenju. Svi željno iščekuju te duele, gostovanja i domaćinstva a jedan od rivala našeg kluba jeste i nemački Keln odigrao je danas utakmicu u nemačkom prvenstvu, nažalost ne sa dobrim ishodom.

TRANSFER BOMBA: Partizan krade veliku Zvezdinu želju kao zamenu za Đurđevića! (FOTO)

SUPERLIGA SRBIJE: Čukarički odneo tri boda sa Banjice

Naime, Keln, koji je odigrao meč drugog kola Bundeslige, izgubio je kod kuće od Hamburgera 1:3. Gosti su do prednosti stigli u 28. (Han) i 54. minutu (Vud), i iako su ostali na terenu sa igračem manje u 59. minutu kada je Mavraj dobio drugi žuti karton, Keln je uspeo da smanji prednost tek u 98. minutu, a strelac je bio Sorensen. Ipak, on nije postavio konačan rezultat ovog više nego ludog meča, pošto je Holtbi tek u 100. minutu postigao treći gol.

Utakmica je bila deset minuta u prekidu, zbog povrede glavnog sudije, pa je zbog toga i ceo meč trajao više od 100. minuta.

Miloš Jojić (Keln) u 72. minutu je ušao na teren, dok je Filip Kostić (Hamburger) izašao iz igre u 94. minutu.

ODLIČNA VEST: Alen Stevanović uskoro na terenu (FOTO)

IGRA SE DERBI U HUMSKOJ: Evo koja televizija prenosi 174. okršaj Partizana i Crvene zvezde
Milan Rodić i Aldo Kalulu

23.09.2024. 08:07
GABIJA "REŠIO" INTER: Pavlović sa klupe posmatrao pobedu "rosonera"
FK Milan

22.09.2024. 23:03
SUPERLIGA SRBIJE: OFK Beograd na VRHU! Vojvodina vezala još jednu pobedu!
FK Vojvodina

22.09.2024. 21:52
ZVEZDO, PAZI SE - RIVALI GAZE: Štutgart PETARDIRAO Dortmund! Barsa je nezaustavljiva u La ligi
FK Štutgart

22.09.2024. 21:09
IZAŠLA JE NOVA ATP LISTA: Nole na četvrtom mestu, ali mogao bi uskoro da padne mnogo niže
Novak Đoković

23.09.2024. 08:50
TEHNIČKI PROBLEMI: Košarkaši Zvezde kasne sa povratkom iz Dubaija
Janis Sferopulos, KK Crvena zvezda

23.09.2024. 09:01

Šta spremaju Stanoje i Miloje? Natho u prvih 11, Điga na beku, muke i dileme sa napadačima