Келн је одиграо ТОТАЛНО ЛУД МЕЧ против Хамбургера, резултат ће ЗАНИМАТИ Делије (ВИДЕО)

25.08.2017. 22:41
FK Keln
ФК Келн / Извор: Профимедиа

Ривал црвено-белима у ЛЕ, одиграо меч 2. кола Бундеслиге.

Црвена звезда је данас на жребу за групну фазу Лигу Европе добио противнике у овом елитном такмичењу. Сви жељно ишчекују те дуеле, гостовања и домаћинства а један од ривала нашег клуба јесте и немачки Келн одиграо је данас утакмицу у немачком првенству, нажалост не са добрим исходом.

ТРАНСФЕР БОМБА: Партизан краде велику Звездину жељу као замену за Ђурђевића! (ФОТО)

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Чукарички однео три бода са Бањице

Наиме, Келн, који је одиграо меч другог кола Бундеслиге, изгубио је код куће од Хамбургера 1:3. Гости су до предности стигли у 28. (Хан) и 54. минуту (Вуд), и иако су остали на терену са играчем мање у 59. минуту када је Маврај добио други жути картон, Келн је успео да смањи предност тек у 98. минуту, а стрелац је био Соренсен. Ипак, он није поставио коначан резултат овог више него лудог меча, пошто је Холтби тек у 100. минуту постигао трећи гол.

Утакмица је била десет минута у прекиду, због повреде главног судије, па је због тога и цео меч трајао више од 100. минута.

Милош Јојић (Келн) у 72. минуту је ушао на терен, док је Филип Костић (Хамбургер) изашао из игре у 94. минуту.

ОДЛИЧНА ВЕСТ: Ален Стевановић ускоро на терену (ФОТО)

Фонсека: Играли смо храбро и заслужили победу
Paulo Fonseka

23.09.2024. 10:59
ИГРА СЕ ДЕРБИ У ХУМСКОЈ: Ево која телевизија преноси 174. окршај Партизана и Црвене звезде
Milan Rodić i Aldo Kalulu

23.09.2024. 08:07
ГАБИЈА "РЕШИО" ИНТЕР: Павловић са клупе посматрао победу "росонера"
FK Milan

22.09.2024. 23:03
СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: ОФК Београд на ВРХУ! Војводина везала још једну победу!
FK Vojvodina

22.09.2024. 21:52
ИЗАШЛА ЈЕ НОВА АТП ЛИСТА: Ноле на четвртом месту, али могао би ускоро да падне много ниже
Novak Đoković

23.09.2024. 08:50

ТЕХНИЧКИ ПРОБЛЕМИ: Кошаркаши Звезде касне са повратком из Дубаија
Janis Sferopulos, KK Crvena zvezda

23.09.2024. 09:01
ЛЕБРОН ОБУЧЕН КАО СОБАРИЦА: Скандал о коме бруји Америка (ВИДЕО)
Lebron Džejms

23.09.2024. 10:33
СТРАВИЧНА НЕСРЕЋА КОЈА ЈЕ ОДНЕЛА ПЕТ ЖИВОТА - Цела Србија тугује након СТРАШНЕ ТРАГЕДИЈЕ код Ушћа, очајне породице настрадалих : "СРЦЕ НАМ СЕ ЦЕПА!"
stradala porodica kod Ušća

23.09.2024. 10:01
"ШТА ЈЕ СА ДЕЦОМ, ЈЕСУ ЛИ ЖИВА?" Испливао потресан снимак спасавања мајке страдале деце у трагедији код Ушћа (ВИДЕО)
Majka stradale dece

23.09.2024. 10:26
НАПАДНУТА СРПСКА СВЕТИЊА НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ Пуцали на њу, а затим бацали и ломили иконе, огласила се Епархија рашко-призренска