10°C
15.09.2024.
117.03
105.5751

SUDIJA JE OŠTETIO RADNIČKI PROTIV ZVEZDE: Oglasio se sudijski analitičar o spornom penalu (VIDEO)

02.09.2024. 12:36
Milan Ilić
Milan Ilić / Izvor: MN Press

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su kragujevački Radnički (0:1), a nakon meča se više priča o spornim situacijama nego o utakmici.

Uzavrela atmosfera sa dosta prekida, ali i sumnjivim sudijskim odlukama viđena je u Gornjem Milanovcu.

O jednom takvom detalju oglasio se i sudijski analitičar Rade Đurović. On je prokomentarisao situaciju iz 60. minuta kada su u duelu bili Evandro i Ognjen Mimović. Detalj se desio u šesnaestercu Crvene zvezde, a glavni sudija Milan Ilić je to okarakterisao kao faul napadača Radničkog. Ipak, Đurović ima drugačije mišljenje.

- Ovo je prekršaj od strane odbrambenog igrača. Neoprezan je bio igrač Zvezde i srušio je igrača Radničkogkoji je utrčao ispred njega i došao do poseda lopte. Sad je pitanje za VAR sobu zašto ovde ne reaguje?! Još jedan dokaz da se i te kako kalkuliše u Superligi - konstatovao je Đurović.

PARTIZAN IZDAO HITNO SAOPŠTENJE: Ovim stavljamo tačku na sve
Stadion Partizana

15.09.2024. 08:16
MLADOST SA DVA PENALA OKRENULA REZULTAT: Lalatović OTKRIO šta je uradio na poluvremenu
Nenad Lalatović

14.09.2024. 23:08
LJUDI, ŠTA JE BRE OVO - FUDBAL SE U CRNOJ GORI POSLE OVOGA VIŠE NE SME IGRATI: Lopta ni blizu linije, a priznat gol (VIDEO)
Detalj sa meča Jedinstvo - Dečić

14.09.2024. 22:45
NIJE VIŠE VRŠILAC DUŽNOSTI: Krtolica dobio poverenje Upravnog odbora
Nemanja Krtolica

14.09.2024. 22:10

DOBRA UVERTIRA PRED LIGU ŠAMPIONA: Zvezda slavila protiv Napretka! Debitovala trojica
Bruno Duarte

14.09.2024. 20:49

Kakav majstor je Aleksandar Mitrović: Matirao Borjana na PREDIVAN način, a onda JOŠ JEDNOM (VIDEO)
Mitrović i Borjan

14.09.2024. 21:54
ŠTA SE DEŠAVA SA SAVOM I DUNAVOM? Poznati meteorolog otkrio da li Srbiji pretio isti scenario kao i u EVROPI
Ciklon Boris

15.09.2024. 07:26
RUSIJA PRIPREMA STRAVIČAN NAPAD? Primećena ključna flota u Crnom moru, maskirano najopasnije rusko oružje