SUPERLIGA SRBIJE: Pešić se vratio u rodni Niš i Radničkom dao 3 gola (VIDEO)

05.11.2017. 16:47
Aleksandar Pešić
Aleksandar Pešić / Izvor: MN Press

Odigrana poslednja utakmica 16. kola nacionalnog prvenstva.

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Radnički, u Nišu, sa 4:0 golovima Gelora Kange i (rođenog Nišlije) Aleksandra Pešića (tri). Utakmica je bila rešena već u prvom poluvremenu, pošto je u 42. minutu bilo već 3:0. Zahvaljujući ovom trijumfu, crveno-beli su potvrdili su prvo mesto na tabeli, uoči prvenstvene pauze. Pobeda gostiju iz Beograda bila je potpuno zaslužena, s obzirom da su bili nadmoćniji tokom celog meča, a domaćin je samo povremeno pretio Milanu Borjanu.

Kako je bilo iz minuta u minut pročitajte u nastavku teksta.

Fudbaleri Radničkog i Crvene zvezde igraju poslednju utakmicu 16. kola Superlige Srbije, na stadionu "Čair". Sva dešavanja iz Niša možete UŽIVO da pratite na Srbija Danas

SUPERLIGA SRBIJE: Zvezda u Nišu, Milojević MENJAO u napadu (SASTAVI)

PRODUŽEN SPISAK: U reprezentaciju POZVANA dva ZVEZDAŠA i ljubimac GROBARA (FOTO)

TOK UTAKMICE.

KRAJ UTAKMICE.

Šansu u završnoci dobija i Radonjić, umesto Kange.

80. minut - Ristić umesto Mrkića.

74. minut - Novi GOL. Sada je 4:0, het-trik Pešića, čini se iz ofsajda.

U međuvremenu na terenu su Milijaš i Jovanović.

72. minut - Milić sa pet metara, pravo u Živkovića.

68. minut - Kakva šansa za Radnički. Stojanović šutira, Borjan brani. Pokušava i Arsić, ali Borjan na gol liniji brani nogama.

66. minut - Kanga šutira, ali je izblokiran. Lopta dolazi do Milića, šutira, ali preko gola. Međutim, bio je u ofsajdu.

63. minut - Umesto Jovanovića na terenu Saša Stojanović, koji se u Radnički vratio baš iz Zvezde. Ovo je prva Đuričićeva izmena.

60. minut - Slobodan udarac za Radnički. Arsić izvodi, ali se Zvezda ipak brani.

54. minut - Mrkić ka golu Zvezde. Šutira sa 15-ak metara, ali Borjan hvata.

52. minut - Umesto Krstičića ulazi mladi Luka Ilić koji je sa bratom Ivanom prodat Mančester sitiju. Krstičić je kao i Radonjić dobio poziv za reprezentaciju Srbije, za mečeve sa Kinom i Južnom Korejom.

51. minut - Adžić pokušava posle dodavanja Pešića, ali Živković brani.

48. minut - Pešić juri ka golu Radničkog, ali je Živković brži. Hvata loptu.

Nema promena na poluvremenu.

POČINJE DRUGO POLUVREME.

KRAJ POLUVREMENA.

DVOJKA U NIŠU: Pešić i Kanga već SRUŠILI Čair (VIDEO)

45+1. minut - Slobodan udarac za Radnički, ali Borjan hvata.

42. minut - GOL! Pešić siguran sa bele tačke, za 3:0, za Zvezdu. Njegov deveti gol ove sezone u šampionatu.

41. minut - Subić obara Pešića. Penal za Zvezdu.

37. minut - GOL! Sada je 2:0 za Zvezdu. Strelac je Pešić posle dubinske lopte Kange.

31. minut - Adžić izvodi slobodan udarac. Golman Radničkog Živković brani.

25. minut - GOL! Vodi Zvezda sa 1:0. Strelac Kanga, asistent Milić

20. minut - Korner za Radnički. Izvodi Arsić, ali opasnosti po gol Borjana nema.

15. minut - Prekršaj Simunovića. Slobodan udarac za Zvezdu, Krstičić sa desne strane. Pored gola.

14. minut - Račić proigrava, a Pešić pada u kaznenom prostoru domaćina.

I navijači Radničkog, Meraklije prave bakljadu.

5. minut - Adžić po levoj strani, ali je izblokiran.