UBEDLJIVO DO PRVOG MESTA U LIGI: Zvezda predvođena Vijeirom i Ristićem SIGURNA u Lučanima

06.08.2016. 21:56
Fudbaleri Crvene zvezde
Fudbaleri Crvene zvezde / Izvor: MN Press

Crveno-beli efikasni protiv Mladosti.

Crvena zvezda je ubedljivo pobedila Mladost u Lučanima 4:2 i zasela na prvo mesto na tabeli sa sedam osvojenih bodova iz prva tri kola. Izabranici Miodraga Grofa Božovića su u izmenjenom sastavu, bez nekoliko startera protiv Ludogoreca, su bili mnogo bolji rival od domaćina, a navijače Crvene zvezde sigurno najviše raduje povratak u golgetersku formu Uga Vijeire, dvostrukog strelca.

ORLOVI, OPREZ: Kenguri NOKAUTIRALI Francuze i pokazali da su OZBILJNA ekipa (FOTO)

Pobedu Zvezde u Lučanima najavio je Vijeira već u 2. minutu. Portugalac je bio siguran posle odlične asistencije raspoloženog Srđana Plavšića. Vijeira je u 9. minutu pogodio prečku, lako je već tad moglo da bude 0:2. Saša Jovanović je izjednačio u 19. minutu posle odlične dubinske lopte, ali samo dva minuta kasnije štoper Zoran Rendulić postiže gol posle odlično izvedenog slobodnog udarca. Vijeira je drugi gol u Lučanima, a treći ove sezone, postigao u 31. minutu, asistent je bio odlični Ristić

VIJEIRA EKSPRES: Zvezda VEĆ vodi u Lučanima (VIDEO)

Mladost se drugim golom Saše Jovanovića u 47. minutu vratila u meč, ali je sve dileme oko pobednika rešio Marko Poletanović najlepšim golom na utakmici (pogledajte OVDE). Navijači Zvezde mogu d abudu zadovoljni partijom miljenika, iako je bilo propusta u odbrani, što je posle meča apostrofirao i trener Božović.

MLADOST IZJEDNAČILA, ALI ZVEZDA VODI 3:1: Jovanović IZJEDNAČIO, Vijeira dvostruki strelac (VIDEO)

MLADOST (L) – CRVENA ZVEZDA 2:4

Strelci: Jovanović u 19. i 46. za Mladost, a Vijeira u 2. i 31, Rendulić u 21. i Poletanović u 56. minutu za Crvenu zvezdu. Stadion: Gradski u Lučanima. Gledalaca: 4.000. Sudija: Robert Kiš Čepegi

MLADOST: Krznarić - Pešić, Šatara, Saničanin, Protić - Tumbasević, Pejović - Radivojević (od 70. Golubović), Jovanović, Milosavljević (od 82. Gavrić) - Odita.

CRVENA ZVEZDA: Kahriman – Petković, Rendulić, Fibel, Ristić – Le Talek (od 72. Donald), Poletanović, Plavšić, Ruiz, Mouče (od 70. Katai) - Vijeira (od 78. Sikimić).

20.09.2024. 19:26
SVE JE SPREMNO ZA SPEKTAKL: Evo kako izgleda drevni stadion na kom će igrati Partizan (FOTO+VIDEO)

20.09.2024. 22:06
ŠTA SE SVE KRIJE IZA SUKOBA IZRAELA I HEZBOLAHA? "Rat" koji je žestoko buknuo prethodnih dana - Nove likvidacije, pejdžeri, napadi na Bejrut i nestanci ključnih ličnosti