УБЕДЉИВО ДО ПРВОГ МЕСТА У ЛИГИ: Звезда предвођена Вијеиром и Ристићем СИГУРНА у Лучанима

06.08.2016. 21:56
Fudbaleri Crvene zvezde
Фудбалери Црвене звезде / Извор: МН Press

Црвено-бели ефикасни против Младости.

Црвена звезда је убедљиво победила Младост у Лучанима 4:2 и засела на прво место на табели са седам освојених бодова из прва три кола. Изабраници Миодрага Грофа Божовића су у измењеном саставу, без неколико стартера против Лудогореца, су били много бољи ривал од домаћина, а навијаче Црвене звезде сигурно највише радује повратак у голгетерску форму Уга Вијеире, двоструког стрелца.

ОРЛОВИ, ОПРЕЗ: Кенгури НОКАУТИРАЛИ Французе и показали да су ОЗБИЉНА екипа (ФОТО)

Победу Звезде у Лучанима најавио је Вијеира већ у 2. минуту. Португалац је био сигуран после одличне асистенције расположеног Срђана Плавшића. Вијеира је у 9. минуту погодио пречку, лако је већ тад могло да буде 0:2. Саша Јовановић је изједначио у 19. минуту после одличне дубинске лопте, али само два минута касније штопер Зоран Рендулић постиже гол после одлично изведеног слободног ударца. Вијеира је други гол у Лучанима, а трећи ове сезоне, постигао у 31. минуту, асистент је био одлични Ристић

ВИЈЕИРА ЕКСПРЕС: Звезда ВЕЋ води у Лучанима (ВИДЕО)

Младост се другим голом Саше Јовановића у 47. минуту вратила у меч, али је све дилеме око победника решио Марко Полетановић најлепшим голом на утакмици (погледајте ОВДЕ). Навијачи Звезде могу д абуду задовољни партијом миљеника, иако је било пропуста у одбрани, што је после меча апострофирао и тренер Божовић.

МЛАДОСТ ИЗЈЕДНАЧИЛА, АЛИ ЗВЕЗДА ВОДИ 3:1: Јовановић ИЗЈЕДНАЧИО, Вијеира двоструки стрелац (ВИДЕО)

МЛАДОСТ (Л) – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2:4

Стрелци: Јовановић у 19. и 46. за Младост, а Вијеира у 2. и 31, Рендулић у 21. и Полетановић у 56. минуту за Црвену звезду. Стадион: Градски у Лучанима. Гледалаца: 4.000. Судија: Роберт Киш Чепеги

МЛАДОСТ: Крзнарић - Пешић, Шатара, Саничанин, Протић - Тумбасевић, Пејовић - Радивојевић (од 70. Голубовић), Јовановић, Милосављевић (од 82. Гаврић) - Одита.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Кахриман – Петковић, Рендулић, Фибел, Ристић – Ле Талек (од 72. Доналд), Полетановић, Плавшић, Руиз, Моуче (од 70. Катаи) - Вијеира (од 78. Сикимић).

ПРОМЕЊЕН ФОРМАТ: Светско клупско првенство у Дохи! Реал директно у финалу
FK Real Madrid

21.09.2024. 08:18
ЗВЕЗДАШИ НЕ ИДИТЕ У ИТАЛИЈУ: Делијама ДЕФИНИТИВНО забрањен долазак на утакмице против Интера и Милана