КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛЕ: Партизан да обрати пажњу на ОВОГ Руса, "распуцан" и бивши нападач Звезде (ФОТО)

30.06.2016. 20:22
Liga Evrope
Лига Европе / Извор: Профимедиа

Реванши заказани за следећу недељу.

Почело је и такмичење у квалификацијама за Лигу Европе, утакмицама првог кола. Меч који је одигран у Бугарској посебно занимљив је био за екипу и навијаче Партизана, а у којем су се састали Славија из Софије и пољско Заглебје. На стадиону "Васил Левски" у престоници Бугарске, славио је домаћин, а једини гол у 85. минуту дао је Рус Сердер Сердеров.

Српски тим ће 14. јула одиграти прву утакмицу другог кола квалификација, са бољим из окршаја Бугара и Пољака, а тренутно су дуелу са екипом Ивана Томића ближи наши источни суседи.

БЕЗ ДЛАКЕ НА ЈЕЗИКУ: Председник Надзорног одбора ФК Партизан о предстојећој Скупштини и ОПОЗИЦИЈИ

У дуелу АЕК-а и Фолђореа из Сан Марина, двоструки стрелац био је некадашњи нападач Црвене звезде Иван Тричковски. Коначан резултат је био 3:0, а Македонац је био стрелац у 22. и 34. минуту. Гетеборг је са убедљивих 5:0 победио велшки Лајандудно.

Динамо из Минска који предводи некадашњи играч и тренер Партизана Вук Рашовић уписао је минималну победу против летонског Спартакса. Јунак победе (2:1) је био Артјем Биков који је постигао голове у 19. и 81. минуту. Видеотон за који је ових дана потписао Данко Лазовић (више прочитајте ОВДЕ) победио је Молдавску Зарију са 3:0

КРАЈ САГЕ: Златан Ибрахимовић у ЕВРОПСКОМ ВЕЛИКАНУ (ФОТО)

Допринос победи Габале из Азербејџана од 5:1, над Самтредијом из Грузије дао је и Војислав Станковић. Бивши играч Партизана био је стрелац водећег гола.

Сент Патрик - Женесе 1:0

УНИШТЕН СТАДИОН ПАРТИЗАНА: Одигравање вечитог дербија доведено у питање (ФОТО)
Stadion Partizana

22.09.2024. 11:37
ЧЕФЕРИН О УБЕДЉИВОМ ПОРАЗУ ДИНАМА: То није никаква катастрофа
Aleksandar Čeferin

22.09.2024. 11:29
И УЕФА БИЛА НА СТРАНИ ЗВЕЗДЕ, АЛИ НИЈЕ ВРЕДЕЛО: Директор црвено-белих објаснио зашто неће бити навијача у Италији
Navijači FK Crvena zvezda

22.09.2024. 10:50
ПРВЕНАЦ БАЖДАРА! Публика у трансу због мајсторије Србина
Samed Baždar

22.09.2024. 10:22

КО МОЖЕ ДА СЕ МЕРИ СА ПАРТИЗАНОМ? Грчки медији писали оде о црно-белима: Вече које остаје у историји
Željko Obradović, KK Partizan

22.09.2024. 09:31
ЗВЕЗДА КРЕЋЕ У ОДБРАНУ ТИТУЛЕ: Ево где можете гледати меч Дубаија и црвено-белих