Муслин победио на дебију, али "орлови" могу још боље

25.05.2016. 18:57
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: МН Press

Србија је доминирала током првог полувремена.

Фудбалска репрезентација Србије је савладала селекцију Кипра резултатом 2:1у пријатељском мечу. Голове за селекцију наше земље су постигли: Митровић у 2. и Тадић у 10.минуту, док је Никола Максимовић смањио предност своје екипе постигавши аутогол у 32. минуту.

Домаћа екипа је била доминантна у првом и на почетку другог полувремена, а касније се видео пад у игри.

Репрезентација Србије је повела већ у другом минуту! Душан Тадић је побегао фудбалерима Кипра, затим одлично додао Митровићу, који је проследио у противнички гол! Само два минута касније Филип Костић је одлично центрирао Митровићу, а он је главом пробао да постигне гол, али безуспешно.

Играо се десети минут кад је Душан Тадић дуплирао предност Србије! Он је лагано прошао поред противничких фудбалера и онда са двадесетак метара шутирао и постигао спектакуларан гол!

Спектакуларан гол Душана Тадића против Кипра можете погледати ОВДЕ.

У 24.минуту Младеновић је имао одличну шансу, али је погодио стативу. Невероватан потез Николе Максимовића којим је постигао аутогол И тако смањио предност свог тима на 2:1! Текао је 32.минут када је дефанзивац репрезентације Србије покушао са приличне удаљености да врати лопту свом голману, не погледавши где се Кахриман у том тренутку налази!

Чак пет измена направио је Славољуб Муслин почетком другог полувремена. УместоМладеновића ушао је Коларов, Љајић је заменио Тадића, Андрија Живковић игра уместоКостића, Грујић уместо Матића и Андрија Павловић уместо Митровића.

У 57.минуту је Адем Љајић упутио снажан ударац са неких 25 метара, али је лопта завршила изнад пречке.

До краја меча репрезентација Србије је имала две-три шансе и то углавном са веће удаљености преко Андрије Живковића, Александра Коларова и Адема Љајића.

У 75.минуту уместо Антониа Рукавне у игру је ушао Александар Седлар, коме је ово деби у reprezenttaivnom дресу.

Само пар секунди пре краја меча  Кахриман се није добро поставио и мало је фалило да буде лобован.

Стадион: Градски у Ужицу

СРБИЈА: Кахриман, Рукавина, Рајковић, Никола Максимовић, Милуновић, Младеновић, Матић, Немања Максимовић, Тадић, Костић, Митровић

Кипар : Георгалидес – Стилијану, Меркис, Лајфис, Хараламбус – Лабан, Артиматас, Кирјаку, Хараламбидес, Александру – Сотирију.

ЛИГА ШАМПИОНА: Звезда са Барсом, Штурном и Лајпцигом на деоби 22. места
Monako - Barselona

19.09.2024. 23:00
ДОШАО НА МАРАКАНУ ДА НАВИЈА ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ: Бивши играч Партизана се огласио после победе Бенфике (ФОТО)
Fudbaleri Benfike

19.09.2024. 22:11
НИЈЕ САМО РОДИЋ ПОВРЕЂЕН: Милојевић ОТКРИО да су још два фудбалера Звезде била ОНЕМОГУЋЕНАда играју

19.09.2024. 18:27

ПРИМИО ЈЕ ГОЛ У СВОЈ УГАО: Ево шта Глазер каже о слободњаку Кокчуа (ВИДЕО)
Omri Glazer

19.09.2024. 21:31

КОНАЧНО ОТКРИВЕНО како ће да изгледа служење ВОЈНОГ РОКА у СРБИЈИ - да ли су телефони НАЈВЕЋИ ПРОБЛЕМ?
Vojska Srbije

19.09.2024. 21:11
"Бенфика нема везе с мозгом" Делије жале због пораза, на удару је и Милојевић

19.09.2024. 20:45
СНИМЦИ КОЈИ ЛЕДЕ КРВ У ЖИЛАМА! Руси извршили жесток напад у Курску - Пламен прогутао украјинску дефанзиву (ВИДЕО)