КАКВА ДРАМА У Б ГРУПИ: Шпанци и Португалци се намучили, али ремијима прошли даље (ВИДЕО+ФОТО)

25.06.2018. 21:48
Fudbalska reprezentacija Portugalije
Фудбалска репрезентација Португалије / Извор: Реутерс

Мечеви трећег кола.

Незапамћена драма у Б групи. Шпанија и Португалија су се ремијима пласирали у осмину финала после велике драме. Шпанија је у надокнади против Марока стигла до 2:2, док је Иран у надокнади изједначио на 1:1 против Португалије, али нису успели да направе чудо и преокрет у преосталих пет минута, иако су имали велику шансу у последњим тренуцима меча.

БИЗАРНО: Бесплатно пиће у кафићу у Бразилу, а све ако Нејмар уради ЈЕДНУ ствар (ФОТО)

УХВАЋЕН У ЛАЖИ! Нова ИЗЈАВА Шаћирија УЗБУРКАЛА целу Швајцарску! (ФОТО)

ЗАГРЕВАЊЕ ЗА СПАРТАКС: Звезда експресно СЛОМИЛА Аустријанце! (ВИДЕО ФОТО)

РЕЗУЛТАТЕ и ТАБЕЛУ Б групе погледајте ОВДЕ

КРАААААААЈ!

90 3. минут - ВЕЛИКА ШАНСА за Иран, Тареми промашује победу и пласман у осмину финала.

1:1 - Иран изједначује - резервиста Ансарифард закуцава лопту са 11 метара.

ПЕНАЛ за ИРАН после интернеције ВАР технологије!

Шпанија у 90. изједначује на 2:2, стрелац Јаго Аспас. Гол је признат после интервенције ВАР технологије.

НЕВИЂЕНА ДРАМА

83. минут - жути картон за Кристијана Роналдо после интервенције ВАР технологије.

81. минут - ГООООЛ! Ен-Несри доводи Мароко у вођство други пут на мечу. Постигао је гол главом после корнера.

76. минут - Иранци траже пенал, али судија Енрике Касерес из Парагваја само одмахује руком, није било интервенције ВАР технологије, иако је било контакта између Португалца и нападача азијске селекције.

72. минут - велика шанса за Иран, али лопта после ударца резервисте Годоса са ивице шесанестерца пролази поред стативе.

63. минут - Шанса и за Пикеа, али са осам метара шутира главом поред гола.

61. минут - Велика шанса за Иска, али Роман Саис спасава и избија са гол линије.

55. минут - ПРЕЧКУ погађа Мароко - Нордин Амрабат није имао среће

52. минут - СКАНДАЛОЗАН пенал за Португалију, досуђен после коришћења ВАР технологије. На крају га шутира Кристијано Роналдо, али му голман Ирана - БРАНИ!

ДРУГА ПОЛУВРЕМЕНА

КРАЈ ПРВИХ ПОЛУВРЕМЕНА

45. минут - ГООООЛ - ГОЛЧИНА! Рикардо Кварежма постиже један од најлепших голова у досадашњем току СП

Мароканци за само девет минута добили чак четири жута картона

25. минут - Зицер за Мароко, поново Бутаиб у стоодстотној шанси, али Де Хе спасава Фурију.

22. минут - десни бек Ирана Резајан пребацује гол из слободног ударца са око 25 метара.

ДОБАР ПОЧЕТАК ЦРНО-БЕЛИХ: Партизан савладао вицешампиона Мађарске (ВИДЕО)

КАД ЈЕ ОНА ДОШЛА НАСТАО ЈЕ ХАОС! Порно глумица ЗАСЕНИЛА мондијалску утакмицу! (ФОТО)

19. минут - Иско обезбеђује Шпанији пролаз, постиже гол за 1:1

Уколико се деси чудо да Шпанија изгуби 0:2 или 1:3, а Португалија и Иран ремизирају, Црвена фурија ИСПАДА!

14. минут - шок у Калињинграду - води МАРОКО! Стрелац је Калид Бутаиб, после грешке одбране Шпаније.

9. минут - Прва шанса за Португалију, после неспоразума голмана и дефанзивца Ирана, али Жоао Марио пребацује цео гол са ивице шеснаестерца

ТОК УТАКМИЦА

Све најновије вести са Мондијала у Русији можете да прочитате ОВДЕ.

20.09.2024. 19:00
ОГЛАСИЛО СЕ ТУЖИЛАШТВО: Ево шта се догодило током трагедије у близини Смедеревске Паланке - Мушкарац на суров начин убио жену
Ubistvo kod Smederevske Palanke

20.09.2024. 17:20
ПУТИН НИКАД БЛИЖИ ЦИЉУ: Украјина ПРЕД КОЛАПСОМ - Зеленски износи "план за победу" који ипак зависи од САВЕЗНИКА