СПЕКТАКЛ ЗА 17 МИНУТА! Бомба Симонса, па СПОРНИ ТРЕНУТАК и пенал Кејна (ВИДЕО)

10.07.2024. 21:39
Ćavi Simons
Ћави Симонс / Извор: Tanjug/AP/Hassan Ammar

Полуфинале Европског првенства није могло боље да почне за селекцију Холандије која је већ у 7. минуту повела против Енглеске са 1:0!

Стрелац је био Ћави Симонс који је све сам урадио, украо лопоту Деклану Рајсу, направио неколико корака напред и "одапео стрелу" директно у мрежу Џордана Пикфорда.

Асу Пари Сен Жермена био је ово први гол на турниру, док иза себе има две асистенције: против Аустрије и Румуније. У наставку можете видети и гол Симонса на старту утакмице:

У 16. минут десио се спорни тренутак, када је холански дефанзивац био у дулеу са Харијем Кејном, па је судија Цвајер на асистенцију из ВАР собе гледао ситуацију и старт Думфриса приликом шута Енглеза.

Холандски играч играо ђоном и погодио Енглеза у копачку у моменту шута, па је донета одлука да се досуди најстрожа казна, коју је у гол претворио Хари Кејн.

УЕФА без милости, нове казне за ФСС
FSS

25.07.2024. 10:00
УДАРИЛА СЛАВА! Мало му 1,7 милиона евра, Јамал тражио од Барселоне повећање
Lamin Jamal

20.07.2024. 10:40
КУКУРЕЉИ ЗАКУКАО ФРИЗЕР: Шпанац испунио обећање - КОМПЛЕТНО ЈЕ ПРОМЕНИО ИМИЏ (ФОТО)

08.09.2024. 16:56
Полиција привела једног од најпознатијих америчких спортиста (ВИДЕО)
Tajrik Hil

08.09.2024. 19:43
Адриана Вилагош поставила нови државни рекорд у бацању копља
Adriana Vilagoš

08.09.2024. 19:20
РИШАРЛИСОН 2: Србија опет примила гол СПЕКТАКУЛАРНИМ маказицама (ВИДЕО)
Gol Poulsena

08.09.2024. 19:25
DAN-SRB
УЖИВО

СРБИЈА ЋЕ БИТИ НА УДАРУ ОВОГ ФЕНОМЕНА! Прете нам незапамћене ОЛУЈЕ, биће ПОПЛАВА и БУЈИЦА
Kiša

08.09.2024. 18:54
РУСИЈА УНИШТИЛА 50 ФРАНЦУСКИХ ВОЈНИКА У УКРАЈИНИ Стравични удар ракете забележен камером - НИСУ ИМАЛИ НИКАКВЕ ШАНСЕ (ВИДЕО)