БЛЕКИЈУ ПУК'О ФИЛМ: Репрезентативац Србије НОКАУТИРАО противника ударцем у ГЛАВУ (ВИДЕО)

30.01.2021. 08:08
Nikola Milenković
Никола Миленковић / Извор: Профимедиа

Први пут у каријери му се овако нешто десило.

Фудбалери Фјорентине ремизирали су у Торину против истоименог домаћина резултатом 1:1, а меч је обележио потез српског репрезентативца Николе Миленковића.

СЕРИЈА А: Јувентус путује у Ђенову, победа против Сампдорије је ИМПЕРАТИВ

ДЕРБИ ОД КОГ МНОГО ЗАВИСИ: Арсенал све бољи, Јунајтед у паду форме - а и једнима и другима игра само победа

ЛОША НОЋ ЗА СРБЕ У НБА: Јокић не може све сам, Денверу мало и БРУТАЛАН учинак Николе!

Јувентус полако хвата ритам, а није мало оних који сматрају да ће на крају опет узети титулу, без обзира на тренутни бодовни заостатак. Вечерас (18.00) Стара дама гостује Сампдорији, а квота на двојку је 1,55. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Сампдорија – Јувентус.

Наиме, у складу са својим надимком Блеки, Никола је доживео црно пред очима, када је без лопте, после једног дуела ударцем главом послао на под нападача Бикова Андреу Белотија.

Судија Ди Бело је Миленковићу одмах показао црвени картон, који је био други за Виолу у овом мечу, пошто је претходно искључен и његов саиграч Кастровили у 61. минуту. Нападач Торина се извукао, јер је прошао само са јавном опоменом.

Тим из Фиренце је и са играчем мање на терену стигао до вођства преко Франка Риберија у 67. минуту, док је изједначење Биковима донео управо Белоти у финишу меча.

Душан Влаховић је на овом мечу наступао за Фјорентину до 84. минута (поништен му гол у првом полувремену) када је замењен, док је на другој страни Саша Лукић играо до 76. минута, када га је заменио Баселио.

Торино је остао без победе код куће, са само два тријумфа (на страни) из 20 мечева, па је и даље у опасној зони на 17. месту, док је Виола у мирној луци. Како је Миленковић ударио Белотија главом, погледајте на 2:35 видео снимка.