"БОМБАААА" ЈЕ БЛАГА РЕЧ: Какав ПРОЈЕКТИЛ Тавамбе, Камерунца ће САЊАТИ бивши играч Партизана (ВИДЕО)

15.03.2021. 19:47
Leandre Tavamba
Леандре Тавамба / Извор: Фото: Streamable printscreen/MN Press

Бивши нападач црно-белих у фантастичној форми.

Некадашњи фудбалер Партизана Леандре Тавамба има одличну сезону у Ал Тавону из Саудијске Арабије. Камерунац је постигао свој 13. погодак од почетка сезоне, по многима, и најлепши од претходних 12 голова.

ТИПСТЕР ТЕ ЗОВЕ: Преузми 1.500 РСД бонуса и постани краљ типовања

АСАНО КАО НИНЏА: Лопта није ни била за њега, али ПРЕВИШЕ ЈЕ СПРЕТАН! Лака три комада на полувремену (ВИДЕО)

СТАНОЈЕВИЋ ОДРЕДИО ТИМ ЗА ЗЛАТИБОР: Само једно изненађење у тиму (САСТАВИ)

Чудна сезона у Шпанији – Барселона је имала бројне проблеме, али је и даље у трци за титулом, а вечерас (21.00) би требало да има зицер јер јој у госте долази Уеска. Кец је 1,20, а kombinazzija 1,52.Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Барселона – Уеска.

У четвртфиналу Купа краља Саудијске Арабије, у победи против Ал Кадисије (2:1), за коју наступа још један бивши фудбалер црно-белих Урош Витас, Тавамба је ухватио волејчину на ивици казненог простора са десне стране и прелепо матирао голмана Ал Вакеда.

Гости су, ипак, до полувремена успели да изједначе преко Аламирија у 37. минуту, док је победу Ал Тавону и пласман у полуфинале Купа Краља донео је Алнабит у 58. минуту.

Погледајте како изглед Џоли, супруга MMA борца Дастина Поријеа.

КИКС ЗА КИКСОМ: Погледајте како је Звезда примила гол на старту утакмице (ВИДЕО)