ЧЕМПИОНШИП: Лош дан за СРПСКЕ тренере! Ни Митровић није помогао Пауновићевом Редингу

03.11.2021. 09:16
Slaviša Jokanović
Славиша Јокановић / Извор: Профимедиа

Мечеви 16. кола.

Српски тренери нису били баш успешни у уторак у енглеском Чемпионшипу. Фудбалери Шефилд јунајтеда Славише Јокановића ремизирали је у 16. колу у гостима против Нотингем Фореста 1:1, док је Рединг Вељка Пауновића доживео је четврти узастопан пораз у гостима против Милвола 1:0.

ВРАТИО СЕ СТАРИ РОНАЛДО: Португалац постигао два гола и исхвалио тренера

ГЛАВОБОЉЕ ПОСТАЈУ ТЕШКЕ МУЧНИНЕ: Здјеларов изостанак известан, али КАКО БЕЗ ЊИХ? Нове лоше вести из Партизана

НОВИ СЛУЧАЈ ЕРИКСЕН: Само је ПАО на траву, фудбалер доживео СРЧАНИ удар! Хитна РЕАНИМАЦИЈА

Шефилд је до вођства дошао у 78. минуту. Стрелац је био доскорашњи фудбалер Вулверхемптона Морган Гибс-Вајт.

Међутим, радост екипе Славише Јокановића трајала је само пет минута, пошто је у 83. минуту Луис Грабан постигао изједначујући погодак.

Пауновић није био на стадиону

Рединг Вељка Пауновића доживео је нови пораз. Овог пута у гостима против Милвола. Било је 1:0 а једини гол постигао је Афобе у 72. минуту. Ово је Редингу четврти везани пораз и налази се у групи тимова у којој је и Шефилд Јунајтед са 19 бодова.

Пауновић, иначе, није био на стадиону пошто се налази у изолацији због коронавируса. Уместо њега, екипу Рединга водио је помоћни тренер Марко Митровић, некадашњи фудбалер Будућности из Банатског Двора и Радничког из Крагујевца, који са Пауновићем сарађује од 2016, када су били у Чикагу.

Лутон - Мидлзбро 3:1 (0:1)

(Бредли 57, Адебајо 60, Корник 62. - Кобурн 15.)

Милвол - Рединг 1:0 (0:0)

(Афобе 71.)

Нотингем Форест - Шефилд Јунајтед 1:1 (0:0)

БОНУС ГАЛЕРИЈА:

Погледајте како изгледа руска фудбалерка Ксенија Коваленко.

ЛИГА ШАМПИОНА: Звезда са Барсом, Штурном и Лајпцигом на деоби 22. места
Monako - Barselona

19.09.2024. 23:00
ДОШАО НА МАРАКАНУ ДА НАВИЈА ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ: Бивши играч Партизана се огласио после победе Бенфике (ФОТО)
Fudbaleri Benfike

19.09.2024. 22:11
НИЈЕ САМО РОДИЋ ПОВРЕЂЕН: Милојевић ОТКРИО да су још два фудбалера Звезде била ОНЕМОГУЋЕНАда играју

19.09.2024. 18:27

ПРИМИО ЈЕ ГОЛ У СВОЈ УГАО: Ево шта Глазер каже о слободњаку Кокчуа (ВИДЕО)
Omri Glazer

19.09.2024. 21:31

КОНАЧНО ОТКРИВЕНО како ће да изгледа служење ВОЈНОГ РОКА у СРБИЈИ - да ли су телефони НАЈВЕЋИ ПРОБЛЕМ?
Vojska Srbije

19.09.2024. 21:11
"Бенфика нема везе с мозгом" Делије жале због пораза, на удару је и Милојевић

19.09.2024. 20:45
СНИМЦИ КОЈИ ЛЕДЕ КРВ У ЖИЛАМА! Руси извршили жесток напад у Курску - Пламен прогутао украјинску дефанзиву (ВИДЕО)