Чукарички убедљив против Приморја у Словенији

03.07.2024. 20:11
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Фудбалери Чукаричког савладали су Приморје резултатом 4:0 у другој припремној утакмици у Словенији.

Изабраници Горана Станића су до убедљиве победе стигли головима у другом полувремену. Двоструки стрелци били су Лазар Туфегџић, који је погађао у 48. и 65. минуту и Стефан Ковач, који је био прецизан у 60. и 79. минуту.

Претходно, Чукарички је на Бледу одиграо "скраћени" дуел против Цеља, који је прекинут у 22. минуту при вођству "брђана" 1:0 због јаке кише и натопљеног терена.

Наредни дуел на припремама у Словенији екипа са Бановог брда играће 5. јула против мађарског МТК-а (14,30), дан касније ривал ће бити Триглав (17,30), 10. јула "брђани" ће играти против азербејџанског Сабаха (17,30) и на крају 11. јула против мађарског Фехервара (17,30).