ДАН КОЈИ СУ СВИ ЧЕКАЛИ: Меси дебитује за ПСЖ, Србин жели да му поквари планове

29.08.2021. 12:31
Lionel Mesi
Лионел Меси / Извор: Профимедиа

Свеци везали три победе на старту сезоне, Ремс исто толико ремија

Фудбалери Пари Сен Жермена гостују Ремсу у мечу четвртог кола француске Лиге 1 од 20:45, а сви са нестрпљењем чекају први наступ Лионела Месија у дресу Светаца.

РОНАЛДО ГУБИ СЕДМИЦУ? Ево када ће Португалац дебитовати за Јунајтед и који ће број носити на дресу

СЕРИЈА А: Влаховић ЛЕПШИ почетак сезоне није могао да ЗАМИСЛИ! Србин првенцем УКРОТИО Бикове (ВИДЕО)

СКАНДАЛ МАЈСТОР НАСТАВЉА ПО СВОМЕ: Бесни Балотели због измене ударио свог саиграча (ВИДЕО)

Према писању чувеног "Лекипа" Аргентинац ће дуел почети са клупе, а његов сународник, тренер Светаца Маурисио Покетино, пружиће минутажу бившем нападачу Барселоне, како би дебитовао у новом клубу.

Да деби не крунише голом, биће у интересу српског голмана и чувара мреже Ремса, Предрага Рајковића, који је свестан да им у госте стиже најскупљи тим данашњице са правим суперзвездама.

Два минимална пораза за Вулверхемптон и наставак тешких утакмица. Манчестер јунајтед је фаворит у Mozzart кладионицама са квотом 1,85 на двојку. Њихови судари иначе не обилују головима, па тип 0-2 вреди квоте 1,81. Погледајте и остале Mozzart квоте за меч Вулверхемптон – Манчестер јунајтед.

- Било би чудо да не примим барем један гол против овакве три звезде, ако се оне нађу на терену. То су играчи са другог света. Играмо против њих у недељу, знамо да нас чека тешка утакмица, али урадићемо све што можемо да ствари учинимо интересантнијим - казао је Рајковић.

Доскорашњи капитен и звезда Барселоне још није физички спреман за целу утакмицу, па се очекује да ће га Покетино увести у другом полувремену меча са Ремсом. Очекује се да ће извесну минутажу добити и Бразилац Нејмар, који још није у очекиваној форми, а упитан је и Килијан Мбапе, за ког мадридски Реал данима већ шаље понуде како би прешао у Шпанију.

Погледајте како изгледа италијанска спортска новинарка Кјара Ђуфрида.