ПУБЛИКА ЧЕКАЛА 2 САТА И 47 МИНУТА: Вредело је - виђен спектакл! Јовељић погодио кад је НАЈПОТРЕБНИЈЕ (ВИДЕО)

25.09.2023. 13:51
Jovelja
Јовеља / Извор: Фото: Twitter printscreen/LA Galaxy / МН Press

Српски репрезентативац пред сам крај дао гол.

Због великог невремена сусрет Остина и Лос Анђелес Галаксија каснио је пуна два сата и 47 минута у оквиру МЛС лиге. Када је коначно почело публика је схватила да је вредело чекања. Резултат је био 3:3, Галакси је до бода дошао головима у 89. и 94. минуту.

ЗВЕЗДА ОДБИЈА ДА ИГРА ВЕЧИТИ ДЕРБИ!

ВЕЛИКА ФРКА У АЈАКСУ: Пала прва смена после катастрофалног старта сезоне

ЈОВАНОВИЋ ПРЕД ДЕРБИ: Циљ је да повећамо предност над Звездом

Екипа Остина је повела после 11 минута игре поготком Ринга, а затим се на нове поготке чекало до надокнаде првог полувремена. Галакси до изједначења долази у другом минуту надокнаде када је пенал у гол сигурно претворио Рики Пућ.

Финли је затресао мрежу гостију у шестом минуту надокнаде, па је Остин на одмор однео гол предности.

На 3:1 је за домаће у 75. минуту повисио Ригони, али тим из "града светлости" се није предао.

Дејан Јовељић је то и потврдио поготком у 89. минуту, да би у четвртом минуту надокнаде Бариос донео гостима бод.