ДЕКИ СКАЧЕ, ЛУДУЈЕ НА ТРИБИНИ: Па, где се то попео!? Станковић направио ШОУ после Катаијеве лепотице (ВИДЕО)

05.11.2020. 23:05
Aleksandar Katai i Dejan Stanković
Александар Катаи и Дејан Станковић / Извор: МН Press

Бурна прослава...

Црвена звезда је играла утакмицу трећег кола Лиге Европе у групи "Л" и забележила победу против белгијског Гента резултатом 2:1. Меч је одигран на стадиону "Рајко Митић", на ком су црвено-бели играли други узастопни меч у Европи, након убедљивог тријумфа 5:1 против Либереца.

КАТАИ - ЧАРОЛИЈА ИЗ СЛОБОДЊАКА! Погледајте како је Магико пласирао у ГОЛМАНОВ УГАО (ВИДЕО)

ГОТОВ САСТАНАК: Ево шта ће бити са Звездом у Евролиги и са Партизаном у Еврокупу

ПРОЈЕКТИЛ КАНГЕ ЗА ВОЂСТВО: Видите како је улетео и РАСПАЛИО ЛОПТУ из све снаге! У свом стилу (ВИДЕО)

Звезда је повела у 12. минуту јако лепим поготком Гелора Канге. Гент је изједначио у 31. минуту поготком Офоеа након правог флипера испред гола Борјана.

Тим резулатом се отишло на паузу, а друго полувреме је кренуло још бурније него прво. Александар Катаи је преузео одговорност код слободног ударца у 59. минуту, шутирао у голманов угао и успео да изненади чувара мреже гостију. Предиван гол за вођство Звезде од 2:1 након сат времена игре.

Dejan Stanković
Дејан Станковић / Извор: МН Press

Та мајсторија Катаија је разгалила и тренера црвено-белих, Дејана Станковића, који још увек одрађује казну због искључења на уводном мечу против Хофенхајма.

ДЕКИ ЛУДУЈЕ ЗБОГ ПЕТАРДЕ: Попео се на ВРХ ТРИБИНЕ и направио невиђени шоу - као ВОЂА навијача (ВИДЕО)

Он је меч пратио са западне трибине популарне Маракане, а други гол Звезде је прославио бурно. Слично као на утакмици са Слованом, Станковић је скочио са седишта и попео се на зидић трибине.

20.09.2024. 18:20
ШТА СЕ СВЕ КРИЈЕ ИЗА СУКОБА ИЗРАЕЛА И ХЕЗБОЛАХА? "Рат" који је жестоко букнуо претходних дана - Нове ликвидације, пејџери, напади на Бејрут и нестанци кључних личности