ЛИГА КОНФЕРЕНЦИЈА: ЛАСК ДЕКЛАСИРАО Војводину! (ВИДЕО)

12.08.2021. 22:56
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

Лале поражене убедљивим резултатом.

Фудбалери Војводине поражени су од аустријског Ласка убедљивим резултатом 5:1 у реванш мечу трећег кола квалификација Лиге конференција.

ПОДРШКА КЛУБОВИМА ШИРОМ СРБИЈЕ - MOZZART ПОСТАО СПОНЗОР ФК РАДНИЧКИ 1923!

ПАРТИЗАН НА ИВИЦИ ЕЛИМИНАЦИЈЕ: Сочи стигао до КЉУЧНЕ предности! Црно-бели у тешкој ситуацији (ВИДЕО)

САВО МИЛОШЕВИЋ НА МУКАМА: Сума или Natho – један мора да “лети” из тима

Војводина је повела у 13. минуту, а стрелац је био Урош Кабић.

ЛАСК је кренуо офанзивно, а у 34. минуту су искористили иницијативу преко Карамока из једанаестерца. Претходно је Буснић оборио стрелца гола.

Резултатом 1:1 је завршено полувреме. ЛАСК је само након осам минута игре преокренуо резултат преко Карамока који је искористио лошу реакцију одбране новосадског тима.

Након само три минута, ЛАСК је најавио катастрофу Војводине. У 56. минуту, Флекер је фантастично упослио Гоигингера, који је постигао трећи гол за свој тим.

У 67. минуту, Гргић је проследио сјајан центаршут, а на лопту је налетео Поцман који је сјајним ударцем главом затресао мрежу Симића.

У 80. минуту, ЛАСК је постигао пети гол. Хусеин Балић се наместио на шут и са двадесетак метара савладао Симића.

Коначан резултат, поставио је Александер Шмит у 87. минуту сјајним ударцем главом.