ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Гол Митровића и пораз Фулама од Тотенхема (ВИДЕО)

18.08.2018. 17:25
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Реутерс

Браво мајсторе.

Српски репрезентативац Александар Митровић, у другом колу Премијер лиге, успео је да постигне гол за Фулма на тешком гостовању против Тотенхема. Гол који је постигао, заиста је невероватан...Певци су успели да и поред изједначујућег поготка Митровића ипак тријумфују на овом мечу са 3:1.

МЕДИЈИ ИЗ КОМШИЛУКА ЈАВЉАЈУ: Македонац стиже у Звезду (ФОТО)

ТЕЖАК УДАРАЦ ЗА ПАРТИЗАНОВОГ РИВАЛА: Бешикташ ОСТАО без ВЕЛИКОГ појачања (ФОТО)

Фулам је успео да постигне први гол у Премијер лиге после четири године, а најзаслужнији за то био је Александар Митровић. Певци су повели преко Лукаса у 43. минут, међутим, Фулам је у наставку меча ипак изједначио. Митровић је искористио пас Сесењона и са земље главом савладао Љиориса...

После изједначујућег гола, Тотенхем је кренуо свим силама ка голу. Трипије је успео да у 74. минут доведе свој тим у вођство, да би само три минута касније Хари Кејн својим првим голом у Премијер лиги ставио тачку на овај дуел.