МИХАЈЛОВИЋ СЕ ПОНАДАО НА ТРИ МИНУТА: Болоња поражена у Милану, борба за титулу све неизвеснија (ВИДЕО)

05.12.2020. 22:51
Siniša Mihajlović
Синиша Михајловић / Извор: Реутерс

Интер на само два бода од градског ривала.

Интер је на свом терену савладао Болоњу резултатом 3:1 у мечу десетог кола италијанске Серије А.

ЗИДАН СЕ ОГРЕШИО О ЈОВИЋА: Ово би Лука сигурно ПОГОДИО! Погледајте ПРОМАШАЈ века нападача Реала (ВИДЕО)

ЉУДИ МОЈИ, ДА ЛИ ЈЕ ОВО МОГУЋЕ: Вернер извео научну ФАНТАСТИКУ! Дајте му Пушкаша ОДМАХ - промашај свих промашаја

ДАНАС ЋЕШ ГА ДАТИ, ДАНАС ЈЕ ТВОЈ ДАН: Овако је ИСПРАЋЕН на терен Џони Штулић

Ашраф Хакими је био двоструки стрелац на мечу, а занимљиво да је оба поготка постигао левом ногом. Први гол је ипак постигао Ромелу Лукаку, а до краја полувремена је Хакими дуплирао предност свог тима.

Ašraf Hakimi
Ашраф Хакими / Извор: Реутерс

Наду екипи Синише Михајловића вратио је Вињато у 67. минуту, међутим нада је била кратког века. Свега три минута касније је поново Хакими погодио мрежу и поставио коначан резултат.

Интер се овом победом приближио на само два бода лидеру Милану који има меч мање, док Болоња остаје на самој средини табеле тј. на десетом месту.

БОНУС ГАЛЕРИЈА:

Погледајте како изгледа голферка Пејџ Спиранак.

БЕЗ ИЗНЕНАЂЕЊА: Сити и Челси славили у Лига купу
FK Mančester siti

24.09.2024. 23:04
ДА ЛИ ПИКСИ МИСЛИ О ЊЕМУ? Момак је заблистао у понедељак, а има шансу да заигра за Србију

24.09.2024. 20:14
ЉАЈИЋ ПОТВРДИО ДА ПОСТОЈИ ИНИЦИЈАТИВА ДА ПРЕУЗМЕ ПАРТИЗАН: Под одређеним условима могао бих да прихватим...

24.09.2024. 17:45
"ДАНАС СВИ ГОВОРЕ О УКРАЈИНИ, НИКО НЕ СМЕ ДА ПРИЧА О СРБИЈИ" Вучићев говор на ГС УН одзвања светом: На ивици смо нуклеарне катастрофе (ВИДЕО)
Aleksandar Vučić

24.09.2024. 20:31
БРУКА И СРАМОТА: Бајден у свом говору на ГС УН ударио на мртвог Слободана Милошевића
Džo Bajden

24.09.2024. 20:03
ОВО ЈЕ НОВ ПРОТОКОЛ ЗА УЛАЗАК У ЕУ: Од 1. новембра остављате отиске прстију и фотографију или вас неће пустити!
EU granični prelaz

24.09.2024. 18:57
КЉУЧНИХ 7 МИНУТА: Радили по договору - Нови детаљи могли би послати раднике осумњичене за убиство Данке Илић на доживотну робију?