ИНТЕР МОЖЕ ДА ХЛАДИ ШАМПАЊАЦ: Нови кикс Јувентуса, Верона одолела на Бентегодију, Лазовић асистент

27.02.2021. 22:47
Kristijano Ronaldo
Кристијано Роналдо / Извор: Реутерс

Гигант из Торина поново непрепознатљив.

Фудбалери Јувентуса ремизирали су са Вероном на Бентегодију у утакмици 24. кола Серија А резултатом 1:1 (0:0) и тако своје шансе за десети узастопни Скудето свели на минимум.

Овај викенд ти може донети много узбуђења: ОСВОЈИ НОВАЦ ИЗ ФОТЕЉЕ!

НИШТА ОД ПРОСЛАВЕ: Синиша УПРОПАСТИО Сергејев рођендан! Болоња као Бајерн, Лацио у КАНАЛУ (ВИДЕО)

САДИК ЈЕ НЕЗАУСТАВЉИВ: Промашио пенал, па се ИСПРАВИО! Алмерија ГРАБИ ка Ла лиги (ВИДЕО)

Стара дама је фуриозно започела меч, ређале су се шансе пред голом који је чувао Марко Силвестри, али поготка у првом полувремену није било.

Много више узбуђења видели смо у другом делу сусрета.

У 49. минуту Бјанконери су стигли до вођства. Лепу комбинацију Кијезе и Ремзија крунисао је Кристијано Роналдо.

Верона се није предавала, храбра игра Ђалоблуа добила је своју награду у 77. минуту. Српски репрезентативац Дарко Лазовић одлично је центрирао, а Антонин Барак главом матира Шћенсног. Бивши играч Црвене звезде је био најбољи појединац у овом делу сусрета, недуго након изједначења, крилни фудбалер је погодио пречку.

На крају, терен задовољнији напуштају пулени Ивана Јурића. Јувентус је борбу за титулу свео минимум. Наиме, Интер гиганту из Торина бежи чак седам бодова.

Иван Илић нашао се у статрној постави Вероне, али њега је у 46. минуту заменио Мигел Велосо.