ЈОКСИМОВИЋ БЕСАН: Ако већ у првом колу имамо тих одлука које су доста проблематичне...

21.07.2024. 08:31
Dejan Joksimović
Дејан Јоксимовић / Извор: МН Press

Тренер Младости из Лучана Дејан Јоксимовић није био задовољан суђењем у мечу са ОФК Београдом.

Романтичари су у Ужицу (тамо је Младост била домаћин) славили после преокрета у финишу (2:1) и тако освојили прве бодове у Суперлиги после осам година.

Александар Кахвић је био јунак гостију, а први гол постигао је из пенала, коме је претходио фаул, али и други жути картон за Дејана Цветиновића.

- Не знам како ће ово у наставку да функционише, ако већ у првом колу имамо тих одлука које су доста проблематичне. Не само тај пенал, током целе утакмице их је било, критеријум није исти, деловало је да је било доста тенденциозно суђење на страну нашег противника. Следећа утакмица је против Звезде на Маракани, па ћемо видете - рекао је Јоксимовић.

У другом колу Младост иде у госте Звезди, док је ОФК Београд домаћин Текстилцу.

Mozzart Бет Суперлига Србије, 1. коло

петак:

Раднички 1923 - Железничар 2:3 (1:3)

(Јовановић 29. (аг), Митровић 53. (аг) - Кнежевић 3, Гргић 15, Романић 45 3.)

Стандингс провидед by Софасцоре
МИЛЕНКОВИЋ ПОЈЕО ЛИВЕРПУЛОВЕ ЗВЕЗДЕ Енглези препуни хвале за Србина: "Светска класа"
Milenković i Žota

16.09.2024. 09:23
Голчина Ибрахимовића у дресу Милана против Емполија (ВИДЕО)
Maksimilijan Ibrahimović

15.09.2024. 22:24
СЛС: Текстилац без искљученог капитена Марјановића постигао два гола и стигао до победе

15.09.2024. 23:11
ОВО ЈЕ КРАЈ ЕВРОПЕ КАО ШТО ЈЕ ЗНАМО? Циклон Борис разноси СВЕ пред собом - Градови нестају за десет минута, бујица носи људе и куће, МИЛИОНИ угрожени (ВИДЕО)