КОЛЕ НАПРАВИО РАЗЛИКУ: Јувентус на италијански начин сачувао минималац против Интера

19.03.2023. 22:55
Filip Kostić
Филип Костић / Извор: Реутерс

Стари добри "катенаћо".

Филип Костић је јунак Торина. Захваљујући голу српског репрезентативца Јувентус је савладао Интер 1:0 на гостовању на стадиону Ђузепе Меаца.

Костић извео магију, оставио Онану укопаног, па уследила ЧЕТВОРОМИНУТНА ДРАМА! Цео стадион занемео (ВИДЕО)

ОБОЈИЛИ РИМ У НЕБЕСКИ ПЛАВУ БОЈУ: Сергеј и другови савладали Мурињову Рому

ОВО ЈЕ И ЗА МИТРА НЕУОБИЧАЈЕНО: Дао гол Манчестеру, а онда – НАСТАО ХАОС епских размера и ЦРВЕНИ КАРТОН (ВИДЕО)

Тренутак одлуке догодио се у 23. минуту када је Костић сјајним ударцем савладао Онану (ОВДЕ). Уследила је провера ВАР технологије да ли је голу претходило играње руком. Када је потврђено да је гол уследила је велика радост играча Јувентуса.

Дерби није био претерано занимљив. У првом полувремену је Интер имао већи посед лопте, већи број шутева на гол, али без неких озбиљнијих прилика.

У наставку је меч равноправан и Јувентус је мање више рутински сачувао стечену предност. И Душан Влаховић је одиграо цео меч за Јуве, али без значајнијег учинка.

Интер је трећи на табели са 52 поена, док се Јувентус иако му је одузето 15 бодова пробио на седмо место са 41 бодом и још има шансе за Европу.