КОШМАР ЗА МИЛОЈЕВИЋА: Тавамба срушио Ал Хилал, Николић двоструки стрелац (ВИДЕО)

02.01.2021. 20:17
Leandre Tabavamba
Леандре Табавамба / Извор: Фото: Printscreen/Twitter/rsi_sport

Милетић искључен.

Владан Милојевић имао је са Ал Ахлијем одличну прилику у 11. колу шампионата Саудијске Арабије да искористи кикс Ал Хилала и победом дође на чело табеле, али је Ал Тавон у гостима остварио убедљиву победцу 3:0 највише захваљујући бившем нападачу Партизана Леандру Тавамби.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Реал Мадрид 1,65, Виљареал 1,77, Спортинг 2,25

ИБАЊЕЗ ОТКРИО: Од чега је зависио његов останак у Звезди и како га је ''купио'' Гроф Божовић (ВИДЕО)

МИТРОВИЋ НЕЋЕ УСКОРО НА ТЕРЕН: Овоме се Србин није НАДАО!

Ал Тавону је било довољно последњих 15 минута првог полувремена да постави коначан резултат. Прво је Тавамба асистирао Санеу за 1:0 у 30. минуту, предност је дуплирао Ал Џуи пет минута касније, да би Тавамба поставио коначан резултат у 45. минуту. Марко Марин одиграо је полувреме за Ал Ахли, док је Љубомир Фејса одиграо део меч.

Ремијем с Елчеом Реал је прекинуо серију победа, а вечерас (21.00) му у госте долази Селта и победа је императив, јер градски ривал Атлетико одмиче на врху табеле. Квота на кеца је 1,50, а на kombinazziju 1&3 1,95. Погледајте све квоте кладионице MOZZART на Реал Мадрид - Селта.

Још један бивши нападач Партизана био је ефикасан у овом колу пошто је Немања Николић постигао оба гола за Ал Раед у ремију против Ал Кадисије. Николић је погађао у 15. и 41. минуту, а Ал Раед је меч завршио са десеторицом играач пошто је бивши играч Партизана Немања Милетић добио други жути картон.

Погледајте како изгледа Агустина Гандолфо, девојка Лаутара Мартинеза.

ШОУ НА СЕВЕРУ: Делије уз моћну кореографију послале поруку играчима Звезде (ВИДЕО+ФОТО)