КОСТИЋ ШОКИРАО МИНХЕН: Србин феноменалном партијом угасио велики Бајерн (ВИДЕО)

03.10.2021. 19:30
Filip Kostić
Филип Костић / Извор: Реутерс

Хладан туш на Алијанц арени.

Фудбалери Ајнтрахта режисери су највећег изненађења 7. кола немачке Бундеслиге. Наиме, екипа из Франкфурта савладала је моћни Бајрн на Алијанц арени резултатом 2:1, а јунак Орлова био је српски репрезентативац Филип Костић.

КЛАДИОНИЧАРСКИ ТАТА: Осам различитих лига, "ризичне квоте" и врхунски добитак! (ФОТО)

НОВАК СНИМИО РОЂЕНДАНСКУ ЧЕСТИТКУ ИБРАХИМОВИЋУ: Златан погледао снимак и одмах одговорио (ВИДЕО)

ДОК ЈЕ ПАРТИЗАН ИГРАО: Сниматељ направио шоу усред преноса - ЗАДЊИЦА ДЕВОЈКЕ у крупном плану (ВИДЕО)

Баварци су почели меч у свом стилу, иницијативом од првог минута. Награда за нападачку игру уследила је у 29. минуту када је Горецка затресао мрежу Трапа на асистенцију Левандовског. Међутим, гости до изједначења стижи само три минута касније.

Филип Костић је извео корнер са десне стране, Хинтерегер одлично скаче и главом матира Нојера.

Навијачи Бајерна потпуни шок доживели су у 83. минуту када је Костић феноменалним ударцем са ивице шеснастерца донео велику радости својој екипи и злата вредна три бода. Био је ово други погодак српског офанзивца у сезони.

Упркос поразу Баварци су остали на челу табеле са 17 бодова. Ајнтрах је на тринаестој позицији са само 8 бодова.