КРОЗ ИГЛЕНЕ УШИ: Меси умало трагичар, Аргентина у полуфиналу Копа Америка (ВИДЕО)

05.07.2024. 08:22
Lionel Mesi
Лионел Меси / Извор: Танјуг/АП/Јулио Цортез/

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у полуфинале Копа Америка пошто је тек после пенал серије елиминисала Еквадор. У регуларном делу меча било је 1:1.

"Гаучоси" су повели голом Лаутара Мартинеса у 35. минуту. Еквадор је мога до изједначења у 62. минуту али је Енер Валенсија је пропустио шансу да из пенала изједначи резултат.

Еквадорце су до изједначења и драме стигли у другом минуту надокнаде, када је Кевин Родригес савладао Мартинеса.

Приступило се одмах извођењу пенала. Први извођач био је Лионел Меси који је хтео "пањенком" да затресе мрежу, али је погодио пречку.

На сцену је тада ступио сјајни голман Аргентине Емилијано Мартинес, који је одбранио два пенала Еквадроцима Анхеул Мењу и Алану Минди и тако анулирао промашај Лионела Месија што је било довољно да своју репрезентацију одведе у полуфинале.

У полуфиналу Копа Америка Аргентина ће играти против бољег из дуела Венецуеле и Канаде.

"ТИМЕ НИКАКО НИСАМ ЗАДОВОЉАН": Станојевић анализирао пораз у Москви!
Aleksandar Stanojević

07.07.2024. 21:32
АРМЕЈЦИ ПРЕЈАКИ: ЦСКА бољи од Партизана на "Братском купу", погодио и Бамби Тошић (ВИДЕО)
FK Partizan

07.07.2024. 20:32
Звезда подноси захтев за враћање титуле из 1986. године!
Stadion Rajko Mitić

07.07.2024. 20:30
ПОВРЕДА И ПРИМЉЕН ГОЛ: Кошмаран почетак за Партизан у Москви (ВИДЕО)
Gol CSKA Moskve

07.07.2024. 18:45
ГОТОВО ЈЕ: Брендон Дејвис се договорио са Партизаном?
Brendon Dejvis

07.07.2024. 22:21
FK Partizan

ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ ЗА ЗВЕЗДУ: Јаго ИЗНЕТ СА ТЕРЕНА (ФОТО)
Detalj sa meča

07.07.2024. 20:03

ИЗБОРИ У ФРАНЦУСКОЈ НА ИВИЦИ КУЛМИНАЦИЈЕ: Левица однела победу, Марин Ле Пен оптужила Макрона за једну СТВАР (ФОТО/ВИДЕО)
Marin Le Pen

07.07.2024. 19:37
ОГЛАСИО СЕ ПОБЕДНИК ИЗБОРА У ФРАНЦУСКОЈ И УПУТИО ПОРУКУ МАКРОНУ: " Председник мора да призна овај пораз, СПРЕМНИ СМО ДА ВЛАДАМО"