ЛИГА ШАМПИОНА: Меси стигао до СТОТКЕ и разбио Челси, Бајерн немилосрдан (ФОТО)

14.03.2018. 22:51
Leo Mesi
Лео Меси / Извор: Реутерс

Познати сви четвртфиналисти.

Барселона је прегазила Челси (3:0) и пласирала се у четвртфинале Лиге шампиона, а Лео Меси је постао други играч у историји најквалитетнијег клупског такмичења који је постигао 100 голова. Бајерн је и у реваншу у Истанбулу победио Бешикташ 3:1 и укупним резутатом 8:1 стигао до четвртфинала.

ОВО СЕ ЗОВЕ СРЕЋА: На 30 парова у Балкан Бету освојио скоро 700 хиљада (ФОТО)

КАКАВ ЖРЕБ, СТРАШАН ЖРЕБ: Ово су ПОТЕНЦИЈАЛНИ парови четвртфинала Лиге шампиона (ФОТО)

Каталонци су повели већ у трећем минуту после одличне комбинације Суареза и Месија, омалени Аргентинац је прецизно шутирао, додуше код гола му је знатно помогла веома лоша интервенција Куртое. У 20. минуту је домаћин дуплирао предност. Меси је кренуо у контранапад, па феноменалним пасом пронашао Дембелеа на другој страни. Млади Француз је снажно шутирао и дуполирао вођство. У другом делу је Барса препустила лопту ривалу, гости су нападали, имали пар шанси и најбољу у 49. минуту. Лопта је дошла до Алонса који се спремао на шут, Пике га је докачио са леђа, завршио је на земљи, али арбитар из Словеније Дамир Скомина је само одмахнуо руком. Луис Суарез је био асистент Месију за јубиларни стоти погодак у Лиги шампиона. Имао је Челси прилику да постигне почасни гол, али је пречка зауставила шут Ридигера.

ВРЛО ЗАИНТЕРЕСОВАН: Троструки првак Европе жели репрезентативца Србије (ФОТО)

САЗНАЈЕМО: Стојковић неће играти против Мачве у недељу (ФОТО)

Бајерн је после меча у Минхену (5:0) већ обезбедио пласман у четвртфинале Лиге шампиона, али Баварци нису имали намеру да било шта препусте случају, па су победили и у Истанбулу. Тијаго Алкантара је прво у 18. минуту искористио слабију интервенцију Гонула и довео госте у вођство, да би баш Гонул одмах на старту другог дела матирао свог голмана. Почасни погодак за домаћина постигао је Вагнер Лав у 59. минуту, а коначан резултат поставио је Сандро Вагнер у 84. минуту.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ

ЛИГА ШАМПИОНА: Звезда са Барсом, Штурном и Лајпцигом на деоби 22. места
Monako - Barselona

19.09.2024. 23:00
ДОШАО НА МАРАКАНУ ДА НАВИЈА ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ: Бивши играч Партизана се огласио после победе Бенфике (ФОТО)
Fudbaleri Benfike

19.09.2024. 22:11
НИЈЕ САМО РОДИЋ ПОВРЕЂЕН: Милојевић ОТКРИО да су још два фудбалера Звезде била ОНЕМОГУЋЕНАда играју

19.09.2024. 18:27

ПРИМИО ЈЕ ГОЛ У СВОЈ УГАО: Ево шта Глазер каже о слободњаку Кокчуа (ВИДЕО)
Omri Glazer

19.09.2024. 21:31

КОНАЧНО ОТКРИВЕНО како ће да изгледа служење ВОЈНОГ РОКА у СРБИЈИ - да ли су телефони НАЈВЕЋИ ПРОБЛЕМ?
Vojska Srbije

19.09.2024. 21:11
"Бенфика нема везе с мозгом" Делије жале због пораза, на удару је и Милојевић

19.09.2024. 20:45
СНИМЦИ КОЈИ ЛЕДЕ КРВ У ЖИЛАМА! Руси извршили жесток напад у Курску - Пламен прогутао украјинску дефанзиву (ВИДЕО)