ЛИГА ШАМПИОНА: Почела нова сезона, гости однели све бодове у прва два меча (ВИДЕО)

20.10.2020. 21:23
FK Juventus
ФК Јувентус / Извор: Профимедиа

Славље Јувентуса и Брижа.

Одиграна су прва два меча у новој сезони Лиге шампиона и у оба су до тријумфа стигли гости пошто су три бода против Динама из Кијева и Зенита однели Јувентус и Бриж.

КОНАЧНО! Почиње најбољи фудбал на свету, већ вечерас ће све да пуца

МОМЕНТАЛНИ ЗАТВОР: Министарка СУРОВА према бившем фудбалеру!

КОНАЧНО ПРОГОВОРИО: Бивши фудбалер Звезде ОТКРИО због чега је НАПУСТИО Маракану

Јувентус је савладао Динамо са 2:0, иако је Андре Пирло морао да комбинује састав због изостанка зараженог Кристијана Роналда и повређеног Матијаса де Лихта. Брзо се Стара дама нашла у проблему јер се у 19. минуту повредио Кјелини којег је заменио Демирал. Сви ти проблеми нису омели Јувентус да одигра добар меч у којем је током већег дела био доминтантан. У првих 45 минута Кулушевски је покушао петом, Кјелини главом непосредно пре изласка из игре, као и Кијеза, али је прво полувреме заврђено 0:0. Тек што се кренуло у других 45 ,имута, Јувентус је повео пошто је Мората покупио одбитак после шута Колушебвског и био прецизан у 46. минуту. Као што се и очкеивало ,Јувентус је потпуно преузео контролу меча после тог гола, а Динамо није могао да угрози тим из Торина.

Наставио је Јувентус да контролише меч, на терену се нашао и Дибала који се још увек није потпуно опоравио од повреде, да би у 84. минуту све било готово када је Куадрадо асистирао Морати који је главом поставио коначан разултат својим другим голом.

У другом мечу, Бриж је у судијској надокнади успео да савлада Зенит. Домаћин није пружио добру игру све док гости из Белгије нису повели у 63. минуту голом Дениса, да би 11 минута касније Хорват аутоголом донео изједначење Зениту. Имао је домаћин добру прилику да поведе са 2:1, али је Мостовој био непрецизан, да би казна стилгла у трећем минуту судијске надокнаде преко Де Кетелара.

Зенит - Бриж 1:2 (0:0)

(Хорват аутогол 74 - Денис 63, Де Кетелар 90 3)

РБ Лајпциг - Башакшехир

Погледајте како изгледа Јулијана Тригубчак, позната хокејашка навијачица.

20.09.2024. 19:26
СВЕ ЈЕ СПРЕМНО ЗА СПЕКТАКЛ: Ево како изгледа древни стадион на ком ће играти Партизан (ФОТО+ВИДЕО)

20.09.2024. 22:06
ШТА СЕ СВЕ КРИЈЕ ИЗА СУКОБА ИЗРАЕЛА И ХЕЗБОЛАХА? "Рат" који је жестоко букнуо претходних дана - Нове ликвидације, пејџери, напади на Бејрут и нестанци кључних личности