ЛОКОМОТИВА КОНАЧНО ПОБЕДИЛА: Смолов чува Николића на клупи "машиновођа"

20.09.2020. 20:20
Marko Nikolić
Марко Николић / Извор: Профимедиа

Лоша утакмица екипе из Москве.

Прекинула је Локомотива своју црну серију. Пет кола заредом није знала за победу, ривали за врх су почели да јој одмичу и тријумф јој је био преко потребан. До њега је дошла у 8. колу шампионата, код куће против Тамбова (1:0), али осим три бода, мало шта ће донети задовољство тренеру Московљана Марку Николићу.

НЕ ЧУВА ГА ЗА МЕЧ ПРОТИВ БЕЛГИЈАНАЦА: Станојевић открио ПРАВИ РАЗЛОГ зашто не игра Садик!

РЕАЛ И ЈОВИЋ ИЗБЕГЛИ ТРАГЕДИЈУ: Уочен квар на авиону пред само полетање!

ЉУБИМАЦ ГРОБАРА СЕ ПОКАЈАО: Овакве ствари не смеју да ми се дешавају, ја морам бити узор млађим играчима!

Реал Мадрид отвара нову сезону у Примери вечерас (21.00), и то тешким гостовањем Сосиједаду. Видећемо како је Зидан сложио екипу за ново првенство, а квота на двојку је 1,80, док је дупла шанса 1X 2,02, а опклада 3 носи квоту 1,60. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Сосиједад - Реал Мадрид.

Мршаво, скромно, иако је његов тим повео већ у 7. минуту преко Фјодора Смолова, којег је проиграо Антон Миранчук. Очекивало се да тао рано вођство скине окове с ногу Машиновођа, али суштински, није Локомотива одиграла нарочито добру утакмицу. Имала је добру дефанзивну поставку, дозволила је гостима тек један шут на гол за 90 минута, али од зелено-црвених се очекује много више. Да доминира, да гази ривала, да постиже више од једног поготка по мечу.

Српски дефанзивац Слободан Рајковић преседео је на клупи цео меч.